reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Amadiziom6

Login: Amadiziom6
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 17.01.2017r.
Ost. logowanie: 26.06.2019, 17:15
Punkty: 13 737
Wiek 29
Status offline
Opis https://www.youtube.com/user/Amadiziom6

czwartek, 13.06.2019r.

Amadiziom6 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Windows 7.5 to innowacyjny system.
Bla bla bla bla bla....

poniedziałek, 10.06.2019r.

Amadiziom6 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Carrot Fantasy jest niezwykle zabawną grą zawierająca niesamowite dwadzieścia cztery poziomy, plus poziomy bonusowe. Twoim zadaniem jest ochraniać marchewki w jakikolwiek możliwy sposób. Gra posiada dwa tryby gry: Adventure oraz Boss Mode. Carrot Fantasy z pewnością wciągnie Cię na długie godziny więc baw się dobrze.
Uwaga, gra ze względu na swoją złożoność długo ładuje się.

niedziela, 02.06.2019r.

Amadiziom6 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: W pobliskim miasteczku kręcą się kłusownicy. Po prostu upolowali iguanę i zamknęli ją w klatce. Teraz nie ma ich w obozie i jest to odpowiedni czas na uratowanie biednego zwierzaka. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
Amadiziom6 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Surrealistyczna strzelanka typu FPS utrzymana w widowiskowym stylu kina akcji John'a Woo. Dumni jesteśmy, że gra została stworzona przez naszych rodaków: Piotr Iwanicki, Jakub Ziembiński, Łukasz Spierewka, Marek Baczyński, Konrad Kacperczyk, Dawid Adamkiewicz, vxd555...

SUPERHOT to gra FPS, w której czas płynie tylko, gdy się poruszasz. Nie ma tu regenerującego się paska zdrowia. Nie ma wygodnych paczek z amunicją. Jesteś ty i twoi wrogowie. Wyrywaj im broń, zabijaj i manewruj pośród nawałnicy mknących w zwolnionym tempie pocisków.

Dzięki niepowtarzalnej, stylizowanej oprawie graficznej SUPERHOT wprowadza coś świeżego i przełomowego do gatunku FPS. Dopracowany i minimalistyczny język wizualny gry SUPERHOT pozwala skupić się na tym, co najważniejsze – płynnej rozgrywce oraz prawdziwie kinowym pięknie walki.
Amadiziom6 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Witamy w świecie 2D - prostym, ale jakże ogromnym świecie zagadek i wyzwań wszelkich maści. Tutaj znajdziesz wszystkie rodzaje poziomów, stworzonych przez innych graczy z całego świata: od tych zabawnych, przez zręcznościowe, logiczne, łatwe oraz hardcorowe, a nawet zdawałby się te niemożliwe do wykonania... Jeśli czujesz się na siłąch stworzyć własne dzieło sztuki lub po prostu nie mozesz znaleźć poziomu, który Ci się podoba, to nie wahaj się odwiedzić edytor poziomów - w nim możesz stworzyć wszystko co chcesz, używając tylko wyobraźni.

Instrukcja: Każdy poziom działa na zasadzie drag-and-drop (przeciągnij i upuść), umozliwia to przemieszczanie obiektów w danym levelu. Wszystkie zielone obiekty muszą dotrzeć na specjalnie do tego przygotowane zielone pole.

Tworzenie poziomów:
Kopiuj obiekt - Ctrl
Usuń obiekt - Shift; Delete
Edytuj obiekt - Q; Spacja
Przemieść obiekt - strzałki

Sterowanie za pomocą myszki.

Skróty klawiszowe:
R - restart
Q - wyjdź
Amadiziom6 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Po uchyleniu zasad neutralności sieci jesteś nowym wielkim narzędziem danych. Nie wszystkie dane są równe. Wykonaj swoją pracę i przestrzegaj zasad firmy!

Czytaj firmowe e-maile, aby uzyskać najnowsze zmiany zasad. Czeka cię przepuszczanie, doładowanie lub rozłączanie klientów zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Staraj się nie zostać zwolnionym z pracy!
Amadiziom6 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.
Fani obu serii w końcu się doczekali najnowszej odsłony kultowej już na giercowni gry!

Po prawie 10 latach rozwoju, gra walki Bleach vs Naruto 3.3 jest jedyną z najbardziej kompletnych w swoim rodzaju. Z obsadą ponad 40 bohaterów, każdy z własnym specyficznym stylem i techniką walki, Bleach vs. Naruto 3.3 obiecuje intensywne i spektakularne bitwy. Dowiedz się, jak opanować każdą postać w wielu trybach gry lub zmierzyć się z przyjaciółmi, grając na tym samym komputerze.

Teraz oferuje łącznie 48 postaci głównych i 35 pomocniczych (przyzywanych).

Jeśli graliście w poprzednie, to od tej nie będziecie mogli się oderwać.

Gra została w pełni przebudowana, poprawiono skalę postaci, interfejs użytkownika, optymalizację AI (sztucznej inteligencji).


Bardziej płynna i ekscytująca niż kiedykolwiek, ta doskonała gra walki będzie wyzwaniem dla umiejętności najbardziej doświadczonych graczy.

Uwaga, gra za pierwszym razem może długo ładować się.
Amadiziom6 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona świetnej gry przygodowej Medieval Chronicles.

Światła, kamera… Śmierć!!! Kiedy osoba
grająca martwe caiło faktycznie umiera, to należy od
Zespół Dregga, aby dowiedzieć się, kto go zabił.
Amadiziom6 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Mario ma już swoje lata, ale nadal jest chętny na przygody! Skacz z platformy na platformę, zbieraj monety, unikaj spadania na bomby i w ręce swoich strasznych wrogów. Czy będziesz w stanie ukończyć wszystkie poziomy?
Amadiziom6 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawa typu point&click. Rozwiąż wszystkie zagadki i upewnij się, że chłopiec dostaje złotą monetę na każdym etapie. Czy uda Ci się pomóc chłopcu wydostać się z lasu? W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
Gracze online (14):
Polecamy: