reklama
Giercownia - Gry Online

Suspicious Baggage

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 501
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,06
Łącznie głosów: 2

Gra dodana przez:

Każdego dnia na lotnisko przyjeżdża wiele osób. Niektórzy podróżują służbowo, inni dla przyjemności i tak jest z większością osób odprawiających się na lotnisku. Ale oprócz tych „niewinnych” podróżników są też ludzie, którzy chcieliby coś przemycić z jednego miejsca do drugiego. Czasami chodzi o pieniądze lub jakieś przedmioty, ale niestety są ludzie, którzy lubią przemycać broń, albo ludzie, którzy planują przeprowadzić na lotnisku akcję przestępczą lub nawet terrorystyczną…

Detektyw Richard wraz z policjantami Sandrą i Johnem podążają tropem. Chodzi o ślad pewnego podejrzanego bagażu, który pojawił się dzisiaj na głównym lotnisku miasta. Chcą się dowiedzieć, skąd się wziął ten bagaż, więc podążając śladami trafiają do domu na końcu miasta.

Dom też wygląda podejrzanie, więc w całym dochodzeniu muszą być ostrożni, ponieważ nie są pewni zawartości bagażu. Może się wydawać, że to zwykły bagaż, ale jest też szansa, że ​​jest coś niebezpiecznego, więc pracujmy ostrożnie i pomóżmy policjantom dowiedzieć się, o co właściwie chodzi.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.237.178.*

Komentarze (0)

Gracze online (10):
Polecamy: