reklama
Giercownia - Gry Online

Romantic Surprise

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 191
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,52
Łącznie głosów: 3

Gra dodana przez:

Czy jesteś osobą, która lubi podejmować wyzwania, czy kimś, kto lubi planować rzeczy wcześniej? A co jeśli ktoś ci powie, że masz tylko kilka godzin, zanim powinieneś wsiąść w samolot i gdzieś polecieć? Na przykład odwiedzić jakąś wspaniałą plażę? Dla większości z nas to nie brzmi prawdziwie, prawda? Ale to jest realne dla Karen…

Karen jest tak miło zaskoczona swoim partnerem. Tego się nie spodziewała, cały czas zaskakuje ją wieloma interesującymi rzeczami. Tym razem zaproponował jej romantyczny weekend na jednej z najpiękniejszych plaż w kraju.

Romantyczna niespodzianka
Romans
Czy jesteś osobą, która lubi podejmować wyzwania, czy kimś, kto lubi planować rzeczy wcześniej? A co jeśli ktoś ci powie, że masz tylko kilka godzin, zanim powinieneś polecieć gdzieś? Na przykład odwiedzić jakąś wspaniałą plażę? Dla większości z nas to nie brzmi prawdziwie, prawda? Ale to jest realne dla Karen…
Karen jest tak miło zaskoczona swoim partnerem. Tego się nie spodziewała, mimo że jej partner przez cały czas jest bardzo ostrożny i cały czas zaskakuje ją wieloma interesującymi rzeczami. Tym razem partner Karen zaproponował jej romantyczny weekend na jednej z najpiękniejszych plaż w kraju, ale do lotu zostało już tylko kilka godzin. Karen jest zdumiona pomysłem swojego partnera, ale faktem jest, że nie ma wystarczająco dużo czasu na przygotowanie się do wyjazdu, chyba że otrzyma od kogoś pomoc.
Pomóżmy Karen przygotować się do romantycznej wycieczki i zdążyć na lotnisko na czas, bo mamy pewność, że ta podróż będzie czymś, co zapamięta na całe życie.Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.237.178.*

Komentarze (0)

Gracze online (11):
Polecamy: