reklama
Giercownia - Gry Online

The Dark Room Humanoid Intelligence Experiment #3

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 479
Rozmiar gry: 712,10 kB
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 3,06
Łącznie głosów: 6

Gra dodana przez:

Myślisz, że masz to, czego potrzeba, aby uciec przed granicami jednego z najdziwniejszych miejsc, jakie kiedykolwiek zbudowano? Udowodnij to!

Dark Room 3 wypełniony jest dziwnymi miejscami, w których prawa natury zostały zmodyfikowane. Spróbuj wymyślić sposób ucieczki z każdego pokoju. Niesamowity pokój ma bardzo kosmiczną i psychodeliczną atmosferę. Nie musisz używać narkotyków, po prostu zagraj w tę grę, aby poczuć zawroty głowy i oszołomienie. Każda zagadka ma unikalne podejście, które wymaga nowatorskiego sposobu myślenia. Eksperymentowanie z różnymi elementami ostatecznie się opłaci, szczególnie w późniejszych pomieszczeniach, gdy zagadki stają się bardziej złożone. Jest to koniec opisu, poniżej tekst dla maniaków gier escape :)


Niektóre punkty w każdym obszarze można łączyć, klikając na nie. Oczywiście nie zawsze od razu widać, co robią te kliknięcia; większość zabawy polega nie tylko na szukaniu rozwiązań zagadek, ale także na tym, czym właściwie jest każda łamigłówka i generalnie, każdy pokój ma swoją własną unikalną do rozwiązania.

Ponieważ ruch kamery i układu może być nieco dezorientujący dla niektórych osób, może się okazać przydatna kartka papieru i długopis pod ręką do tworzenia własnej mapy i notatek, co będzie pomocne, by rozwiązać każdą z zagadek.

Naprawdę nie ma podobnej gry (poza oczywiście pierwszej odsłony The Dark Room, która również znajduje się na giercowni), a samo doświadczanie grania w nią po raz pierwszy jest cudowne i dziwne, doświadczenie przerywane często przez mruknięcie pod nosem "Aha!" i są to chwile, dzięki którym rozwiązywanie zagadek jest tak satysfakcjonujące.

Będąc laikiem w grach escape jak i posiadając brak umiejętności rozwiązywania problemów, możesz poczuć się jak pies z rzuconym na niego kocem, początkowo każdy może kłopoty z uzyskaniem orientacji, podczas przenoszenia się z pokoju do pokoju.

Seria Dark Room wymaga pewnej gotowości do eksperymentów, a trzecia część nie inaczej, sportowe łamigłówki, które wymagają dbałości o szczegóły i umiejętności myślenia poza schematem. Kiedy już wiesz, co robisz, nie możesz się nadziwić, jak mądrze wszystko jest ułożone i przemyślane.

Jeśli masz problem z różnicowaniem kolorów, włącz pomoc w zakresie kolorów obok lewego dolnego rogu ekranu tytułowego. Dzięki temu otrzymasz pomocny tekstowy komunikat informujący o kolorze pomieszczenia, nad którym pracujesz. Jeśli potrzebujesz przerwy, po prostu skorzystaj z automatycznej funkcji zapisu gry; odejdź, a możesz ponownie podejść dokładnie tam, gdzie skończyłeś, gdy następnym razem uruchomisz grę, wybierając "kontynuuj" w tytule.

Powodzenia i miłej zabawy!

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.238.184.*

Komentarze (1)

avatar contrast
contrast 05.02.2019, godz. 12.48 odpowiedz
0
komu udało się przejść?
Gracze online (17):
Polecamy: