reklama
Giercownia - Gry Online

Krystine and the Children in Chains

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 6 369
Rozmiar gry: 37,66 MB
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,61
Łącznie głosów: 16

Gra dodana przez:

Tajemnicza, atrakcyjna oraz pełna zagadek na najwyższym poziomie przygodówka typu point & click. Pomóż Krystinie uratować jej młodszego brata, który został uwięziony w zamku pełnym koszmarnych stworzeń.

Krystine and the Children in Chains posiada niesamowitą grafikę w unikalnym i całkowicie uroczym stylu art. Przemierzając kolejne lokacje okazuje się, że każda z nich jest bardziej szczegółowa i fascynująca oraz w pewien sposób piękna i złowroga. Za to muzyka "pęcznieje" i ewoluuje doskonale to akcentując.

Jak grać:

Na początku możesz wybrać tryb łatwy i trudny; w trybie łatwym kursor zmienia się, w trudnym się nie zmienia.

Klikaj na niebieskie strzałki do nawigacji, czy też gdziekolwiek na ekranie, aby się przemieszczać lub oddziaływać. Większość zagadek polega na obserwacji lub umieszczeniu odpowiedniego elementu w odpowiednim miejscu. Niektóre obiekty można przeciągać. W trybie Hard nie ma zmieniania się kursora w miejscach aktywnych i obiektach, na które można oddziaływać, więc będziesz musiał(a) polegać na własnej obserwacji szczegółów, aby rozwiązać zagadki i znaleźć potrzebne do tego elementy. Na szczęście zagadki są dość proste i logiczne, więc nie powinno być z tym problemu.

Ekrany gier są przepełnione obiektami (ale tylko niektóre można pobrać i wykorzystać), a jasne kolory w bardzo szczegółowym stylu mozaiki utrudniają orientację, więc zmieniający się kursor sprawia, że ​​gra jest płynniejsza i wygodniejsza. Puzzle nie są trudne, niezbędne jest znalezienie przedmiotów! Zwróć uwagę, że można je łączyć w dużym ekwipunku. Możesz go przewijać, używając strzałek po bokach, a cztery przyciski po prawej stronie ekranu służą do zapisywania, ładowania i sterowania dźwiękiem.


Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.233.217.*

Komentarze (1)

avatar contrast
contrast 25.05.2018, godz. 16.45 odpowiedz
+1
Gra jest wspaniała
Gracze online (14):
Polecamy: