reklama
Giercownia - Gry Online

Airport Crime

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 742
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 3,79
Łącznie głosów: 6

Gra dodana przez:

Wszyscy wiemy, że przejście przez kontrolę lotniska i skanery nie jest procesem szybkim i łatwym. Bezpieczeństwo na lotnisku, a potem w samolocie, jest bardzo ważne i dlatego te kontrole są tak rygorystyczne. W portach lotniczych pracują najlepsi profesjonaliści i zazwyczaj wszystko idzie dobrze, mimo to czasami zdarzają się ludzie, którzy próbują przemycić pewne rzeczy lub próbują popełnić poważne przestępstwo... Richard, Mark i Julia to policjanci, którzy zostali wezwani przez oficerów, którzy pracują na lotnisku.

Powodem ich wezwania była próba przemytu cennych przedmiotów. W rzeczywistości grupa ludzi zorganizowała całą tę sytuację. Zorganizowali przemyt wielu przedmiotów, ale oficerowie na lotnisku zdołali ich nakryć.

Nasi policjanci będą musieli natychmiast rozpocząć dochodzenie, znaleźć przedmioty, a nawet znaleźć ludzi, którzy są za to odpowiedzialni. To dość skomplikowany przypadek, więc byłoby miło, gdybyś pomógł funkcjonariuszom w dokończeniu ich pracy, by wszystko poszło sprawniej i oczywiście szybciej. W ten sposób możliwe szkody spowodowane tym przemytem i tym przestępstwem na lotnisku będą mniejsze. Powodzenia i miłej zabawy!


Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
107.21.16.*

Komentarze (0)

Gracze online (1):
Polecamy: