reklama
Giercownia - Gry Online

Pixel Shon Adventure

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 136
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,56
Łącznie głosów: 4

Gra dodana przez:

Pixel Shon Adventure to gra przygodowa z elementami gry zręcznościowej w której wcielamy się w postać małego rycerza, który musi znaleźć ukryty skarb. Naszym zadaniem jest pokonywanie kolejnych komnat zamku jedną za drugą, tak długo aż odnajdziemy komnatę w której będzie znajdować się skrzynia ze skarbem. Podczas eksploracji natrafimy na całą masę nie bezpiecznych szkieletów, które będą próbować nam przeszkodzić. Podczas całej naszej wyprawy będziemy musieli pokonać trzech bossów. Każdy z nich prezentuje odmienny styl walki, a każda z aren posiada odpowiednią oprawę muzyczną. W grze będziemy zmierzać się z różnymi przeszkodami w których będziemy musieli wykazać się odwagą i refleksem.

Nie zabrakło też klasycznych zagadek logicznych z którymi będziemy musieli się zmierzyć. Jeżeli lubisz klasyczne przygodowe gry 2D z pixel retro grafiką, to pokochasz na pewno i tą grę, ponieważ grafika jest stylizowana na pixel art.

Pixel Shon Adventure jest grą dla każdego. Gra nie zawiera żadnych elementów przemocy dzięki czemu w grę mogą grać wszyscy niezależnie od wieku. Dzięki bardzo prostemu systemowi sterowania, kierowanie naszym bohaterem jest bardzo proste i intuicyjne. W grze mamy do przejścia 18 zwykłych plansz oraz 3 plansze bonusowe.

Sterowanie w grze:

- poruszanie się
spacja - atak

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.221.75.*

Komentarze (0)

Gracze online (29):
Polecamy: