reklama
Giercownia - Gry Online

The Legend of Bellshill

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 4 039
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,56
Łącznie głosów: 9

Gra dodana przez:

Są tacy ludzie, którzy lubią przebywać w domu. Czują się najbardziej bezpiecznie dbająć o domowe obowiązki, przygotowywać kolacje dla swoich ukochanych i podobne rzeczy. Są jednak inni ludzie, którzy lubią zupełnie inne rzeczy, jak przygoda i niepewność. Są przygotowani do latania i przebycia setek kilometrów, aby dostać się do określonego miejsca, o którym ktoś im powiedział. Wydają całe swoje oszczędności na nowe wycieczki i to, co najbardziej lubią, to brak myśli o materialnych rzeczach, które mogliby kupić za te pieniądze...

Tom jest osobą, która zawsze chce zobaczyć coś nowego. Odwiedził wiele miejsc na całym świecie, a jego następnym celem jest Szkocja. Tom słyszał wiele historii o Szkocji, o jej pięknie i historii. Jednak nie wierzy w te opowieści. Jest trochę sceptyczny i uważa, że są to tylko historie wymyślone przez kogoś, aby przyciągnąć więcej turystów i uzyskać więcej pieniędzy dla państwa i ludzi, którzy tam mieszkają.

Te historie są raczej strasznymi opowieściami i nie są czymś, co można usłyszeć każdego dnia. Dlatego Tom jest pewny, że są po prostu zmyślone. Jednak kiedy Tom odwiedzi to miejsce, wkrótce poczuje jak bydzi się w nim upiorna atmosfera. Będzie musiał stawić czoła wielu straszliwym wydarzeniom, które przekonają go tym, że to co tam się dzieje, jest czymś więcej niż opowieści. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i wyrusz do mrocznej Szkocji wraz z Tomem. Powodzenia!Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
35.175.190.*

Komentarze (0)

Gracze online (2):
Polecamy: