reklama
Giercownia - Gry Online

Zombie Society Dead Detective vs Nine Deaths Cat

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 4 268
Rozmiar gry: 6,88 MB
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,51
Łącznie głosów: 7

Gra dodana przez:

Kolejna część z serii gier o najsłynniejszym detektywie wśród Zombie. W nie tak odległej przyszłości Zombiaki przejęły planetę i stworzyły własne społeczeństwo. Poznaj Marghta, który jest protagonistą społeczeństwa Zombie, budzi się codziennie rano we własnym grobie i rusza do swojej pracy jako prywatny detektyw. Dołącz do niego, przesłuchuj światków, zbieraj wskazówki i rozwiąż wszystkie zagadki w tej zabawnej grze Point and Click.

Tym razem Twoim zadaniem jest schwytać najlepszego złodzieja wśród kotów, który znany jest pod pseudonimem Dziewiąty Kot Śmierci (Nine Deaths Cat).

Włamywacz wydał ostrzeżenie i musisz wykorzystać swoje umiejętności detektywistyczne, aby przewidzieć jego kolejny ruch i podjąć próbę powstrzymania kolejnej kradzieży, zanim zdąży się zdarzyć. Podróżuj po mieście, rób wywiady z różnymi postaciami i sformułuj plan przed podjęciem działań. Jeśli utkniesz w śledztwie, możesz poprosić swojego asystenta Ghvnna o pomoc - poda wskazówki i pomoże Ci osiągnąć postęp. Czy możesz zatrzymać włamywacza I wreszcie doprowadzić go przed oblicze sprawiedliwości?

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
35.168.62.*

Komentarze (1)

avatar Roxygirl1988
Roxygirl1988 16.02.2019, godz. 20.00 odpowiedz
0
Ale fajne!
Gracze online (10):
Polecamy: