reklama
Giercownia - Gry Online

Secret Treehouse

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 7 386
Rozmiar gry: 8,13 MB
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,20
Łącznie głosów: 10

Gra dodana przez:

Peggy ma pewną tajemnicę, coś bardzo serdecznego i niewinnego, coś wspaniałego... W każdy weekend Peggy odwiedza potajemnie miejsce leżące głęboko w lesie. Nie, tu nie chodzi o romans, ale o drewniany dom! Ten dom został zbudowany przez ojca Peggy, gdy była jeszcze młoda, przez co zachowuje wiele pięknych wspomnień, przypominających jej o sielskiej przeszłości, gdyż obecnie zmaga się z wieloma obowiązkami w życiu i ma wiele codziennych zmartwień.

Peggy chodzi do tego tego domu, zbudowanym na drzewie bardzo często i nikt o tym nie wie. Ona dobrze ukrywa tajemnicę i trzyma to miejsce jako własną ucieczkę, miejsce, w którym znajduje wewnętrzny spokój, miejsce, w którym może być całkowicie właścicielem, bez żadnego przeszkadzania jej w jakikolwiek sposób. Wygląda na to, że nikt o tym nie wie, ponieważ jest on ukryty głęboko w lesie, w pobliżu wspaniałej małej rzeki, więc trudno go znaleźć, jeśli nie byłeś tam wcześniej.

Peggy wspomina o swoim dzieciństwie głównie przez znajdowanie pewnych przedmiotów, które należą do jej dzieciństwa, używała ich , gdy była bardzo młoda...

Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i wraz z Peggy idź sprawdzić, co kryje się w tym domu.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.224.89.*

Komentarze (0)

Gracze online (9):
Polecamy: