reklama
Giercownia - Gry Online

Solar Garden

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 360
Rozmiar gry: 7,55 MB
Użytkowników lubiących grę: 3
Ocena: 4,36
Łącznie głosów: 5

Gra dodana przez:

Znajdujesz się w tajemniczym zrujnowanym mieście, gdzie wszyscy mieszkańcy wydają się zniknąć. Tylko dziwna architektura i surrealistyczne rzeźby przypominają o dawno zapomnianej cywilizacji tak dalekiej od naszej. Zastawiają mistyczne lampiony, czy to oznacza, ze płoną tak od tysięcy lat? Jaki rodzaj osobliwego światła są emanują? Niejasne napisy wydają się mówić o nadprzyrodzonym miejscu, zwanym ogrodem wiecznego światła, oświetlając sobie świat bez słońca...

Wydostań się z ciemnych labiryntów i znajdź swoją drogę do legendarnego słonecznego ogrodu w tej surrealistycznej grze przygodowej typu escape. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.144.100.*

Komentarze (1)

avatar Himanshumishra0709
Himanshumishra0709 15.10.2018, godz. 12.24 odpowiedz
0
If you were interested in playing some knowledgeable game then from here http://mahjongfreegames.online/dimensions you will play the mahjong dimensions game online without any pay and app installation.
Gracze online (3):
Polecamy: