reklama
Giercownia - Gry Online

Machinarium Full Version

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 15 267
Rozmiar gry: 45,96 kB
Użytkowników lubiących grę: 3
Ocena: 4,70
Łącznie głosów: 30

Gra dodana przez:

Wszyscy fani obu części Samorost, a także w ogóle gier niezależnych czekali bardzo niecierpliwie na Machinarium. Ale czy było warto?

Czy Machinarium jest tak dobre, jak się spodziewaliśmy i jak mieliśmy nadzieję, że będzie? Owszem. A nawet jeszcze lepsze. Czesi z Amanita Design po raz kolejny pokazali, że wystarczy flashowa grafika, artystyczne zacięcie, poczucie humoru i 200% talentu na głowę by stworzyć coś, co po prostu uwodzi.

Tych, którzy nie znają wyżej wspomnianego tytułu zapraszamy do zagrania, obie części gry Samorost, które znajdują się tutaj: Samorost Saga

W Machinarium się nie gra - Machinarium się przeżywa!

Świat gry to miejsce, w którym wszystko wykonane jest z metalu, a rolę ludzi, zwierząt i roślin przejęły roboty. Zalicza się do nich główny bohater, który niezasłużenie wygnany na wysypisko, pewnego dnia decyduje się ponownie wrócić do miasta. Los sprawia, że odkrywa plany stowarzyszenia Black Cap Brotherhood, dotyczące zamachu na siedzibę przywódcy metropolii. Jak łatwo się domyślić, nasz dzielny protagonista postanawia pokrzyżować szyki złej organizacji i przy okazji uratować swoją dziewczynę.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.80.82.*

Komentarze (1)

avatar c700
c700 25.02.2017, godz. 12.50 odpowiedz
0
Ah Machinarium grałem w to z 5 lat temu na PC, bardzo dobra gra i jeden z ciekawszych indyków. Dla ta gra jest bomba, przez właśnie takie gry pokochałem gry Indie, które od kilka lat przechodzę w ilości hurtowej, nie są długie ale za to wyjątkowe. oczywiście zostawiam ★★★★★. Aha i u mnie ta gra nie działa, ale nie szkodzi bo i tak już w nią grałem .
Gracze online (1):
Polecamy: