reklama
Giercownia - Gry Online

TrollFace Quest Video Games

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 6 067
Rozmiar gry: 5,48 MB
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 3,65
Łącznie głosów: 20

Gra dodana przez:

Troll Face Powraca, tym razem zabiera cię do świata gier wideo.

Nie możesz tego przegapić! W końcu pojawiła się najnowsza, totalnie zwariowana część, kontynuująca serię Troll Face Quest! Nie znasz tej serii? Ta gra już zdobyła szalony sukces w postaci ponad 33 milionów graczy! Tym razem masz okazję wybrać się w zwariowaną podróż, gdzie zmierzysz się z łamigłówkami, które rozgrzeją twój mózg do czerwoności, spróbujesz znaleźć odrobinę sensu w nonsensownych i niemożliwych sytuacjach, jednocześnie trollując znanych bohaterów popularnych gier wideo.

Aby oszczędzić im wstydu, nie rzucimy tu żadnymi nazwiskami, dość wspomnieć, że ci bohaterowie strzelanek, włoscy hydraulicy, owocożerni ninja, straszliwe orki, postaci z układanek zapchanych słodyczami oraz niewinne obiekty eksperymentów z laboratoriów wypełnionych portalami, nie zdołają umknąć rozwalającym wygłupom i żartom Troll Face.

TROLLUJ, BO INACZEJ STROLLUJĄ CIEBIE!
Jak znaleźć sens w świecie przepełnionym nonsensem? Czy to jest szalone? A może to tobie odbiło? Nie daj się i spróbuj przejść przez ponad 30 porąbanych poziomów. Choć możesz poddać się, kiedy zostaniesz strollowany po raz enty.

Czy jesteś młodym graczem, uzależnionym od najlepszych gier MMORPG, czy może już nie tak młodą osobą, która z nostalgią wspomina czasy, kiedy królowały NES, Game Boy i Mega Drive – niezależnie od tego, będziesz świetnie się bawić, grając w serię Troll Face Quest: Video Games.

Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.233.215.*

Komentarze (0)

Gracze online (20):
Polecamy: