reklama
Giercownia - Gry Online

Golfield Story

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 16 927
Rozmiar gry: 7,69 MB
Użytkowników lubiących grę: 2
Ocena: 4,52
Łącznie głosów: 34

Gra dodana przez:

Może nigdy nie słyszałeś o miejscu zwanym Goldfield, miało ono gwałtowny rozwój w pierwszej połowie XX wieku tj.1903 - 1940r. w związku z odkryciem tam złota wartego 86 milionów dolarów. Miasto zostało w dużej mierze zniszczone przez pożar w 1923 roku, ale kilka budynków przetrwało do teraz. Dzisiaj jest to zapomniana mieścina z populacją około 268 mieszkańców, którzy nadal wybierają się na poszukiwania złota w okolicach miasta, co oznacza, że ​​rezerwy nie są jeszcze wyczerpane.

Jeśli chodzi o naszą historię, to jej bohaterem jest szeryf imieniem Henry, który przybył do opuszczonej kopalni w mieście. Jego wizyta ma związek z aresztowaniem czterech bandziorów, poszukiwanych za kradzież najcenniejszego diamentu w stanie Texas. Przestępcy nie chcą ujawnić, gdzie ukryli kamień, więc Henry będzie musiał zbadać spory teren, na którym przebywali aresztowani zeszłej nocy. Miejmy nadzieje, że ślady i wskazówki pomogą mu zrozumieć wszystkie wydarzenia i odnaleźć skarb. Nie mówimy o łatwym zadaniu więc szeryf będzie potrzebował Twojej pomocy!

Skradziony diament jest znany pod nazwą "Western Start", tak jak w powieści Agathy Christie, aby go odnaleźć, musisz być przygotowany na wszystko. Więc jeśli masz odwagę, to wciel się w asystenta Henry'ego i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.

Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.233.217.*

Komentarze (1)

avatar piorunochron
piorunochron 03.03.2016, godz. 09.06 odpowiedz
0
Strasznie denna ta gra i jeszcze ta hu...wa muza dla samobójców
szkoda czasu.....
Gracze online (16):
Polecamy: