reklama
Giercownia - Gry Online

The Crime Reports Episode 3 The Poisoner's Notes

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 17 608
Rozmiar gry: 6,95 MB
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,71
Łącznie głosów: 29

Gra dodana przez:

Kolejna część niesamowitej serii pt. "Crime Reports" (Kryminalne Raporty), jak zwykle pełna emocji i tajemnicy, więc jesteśmy pewni, że ucieszy was bardzo. Tym razem będzie to historia Joe, a właściwie jego warsztatu mechanicznego.

Joe zna się doskonale na swojej robocie, ale to co się ostatnio wydarzyło zaskoczyło nawet jego. Mianowicie doszło do wypadku w jego warsztacie, a dokładniej jeden z jego pracowników został znaleziony martwy. Twoim zadaniem detektywie będzie znaleźć odpowiedź na pytanie: jak to się stało? Cały zespół jest na miejscu zbrodni. Bardzo ważne jest, aby zebrać wszystkie dowody i dowiedzieć się, czy istnieje jakiś ślad, który może doprowadzić do czegoś, co pomoże Ci odkryć jaka była kolejność i przyczyna zdarzeń.

Bardzo szybko okazuje się, że szanse, aby był to zwykły wypadek są bardzo nikłe. Fakt, ze wszyscy pracownicy są na miejscu zbrodni, a wśród nich być może potencjalny winowajca, sprawia, że czujesz się bardzo zdenerwowany(-a). Technicy od kryminalistyki podejrzewają, ze może chodzić o przypadek zatrucia, ale nie sugeruj się tym i zbadaj sprawę bardzo dokładnie... Wciel się w rolę detektywa i zostań bohaterem tej niesamowitej gry w ukryte obiekty. Powodzenia!


Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.234.143.*

Komentarze (2)

avatar mard48
mard48 25.02.2017, godz. 15.16 odpowiedz
0
Interesująca.
avatar sankoz
sankoz 07.06.2015, godz. 15.59 odpowiedz
0
Jesdna z wielu podobnych... 3/5
Gracze online (19):
Polecamy: