reklama
Giercownia - Gry Online

Secret of the Pharaoh

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 24 543
Rozmiar gry: 6,56 MB
Użytkowników lubiących grę: 6
Ocena: 4,43
Łącznie głosów: 42

Gra dodana przez:

Nadszedł czas, aby zagłębić się trochę w historii Egiptu, by dowiedzieć się czegoś na temat Ramzesa II (zwanego także Ramzesem Wielkim, w źródłach greckich Ozymandias) – trzeci faraon z XIX dynastii, syn i następca Seti I, jeden z najwybitniejszych i najdłużej żyjących władców starożytnego Egiptu okresu Nowego Państwa.

Kontynuator polityki swego ojca, wzorujący się w swym dążeniu do umocnienia i rozbudowy Imperium na osiągnięciach głównych jego twórców - Ahmose, Totmesa III i Amenhotepa III, wielkich faraonów z XVIII dynastii. W swej działalności budowlanej przewyższył on wszystkich swych poprzedników, wypełniając Egipt budowlami i posągami bogów wznoszonymi na chwałę państwa. W zgodnej opinii wielu badaczy czasy jego panowania były okresem dobrobytu i stabilizacji. Panował ponad 66 lat, osiągając wiek ponad 91 lat. Spłodził około 100 synów i 50 córek. Był współtwórcą pierwszego w historii traktatu pokojowego, zawartego pomiędzy dwiema ówczesnymi potęgami militarnymi: Egiptem i Hetytami.

Rozpoczynamy grę w momencie, gdy ten wielki faraon jest poważnie chory, o czym nikt nie może się dowiedzieć, gdyż jego przeciwnicy skorzystaliby na jego chorobie. Żona Ramzesa II jest jedyną wtajemniczoną osobą, która wie co się dzieje, zachowując tajemnicę musi przejąć wszystkie obowiązki w państwie oraz znaleźć lekarstwo na chorobę męża. Pomóż jej i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
18.234.247.*

Komentarze (3)

avatar leahmelda
leahmelda 05.03.2020, godz. 05.42 odpowiedz
0
It is advisable for students to seek help when taking Computer Science Writing Services and Computer Science Essay Writing Services for they can hire the best Computer Science Paper Writing Help provider.
https://researchpapers247.com/computer-science-writing-services/
avatar hili
hili 02.01.2018, godz. 22.32 odpowiedz
0
Kurcze wygląd miniaturki mnie zachęcił żeby zagrać, ale lipa 2/5.
avatar szarotka42
szarotka42 09.05.2015, godz. 12.45 odpowiedz
0
gra jak gra , myślałam że będzie ciekawsza3/5
Gracze online (16):
Polecamy: