reklama
Giercownia - Gry Online

The Magical Relics

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 8 512
Rozmiar gry: 7,70 MB
Użytkowników lubiących grę: 3
Ocena: 4,38
Łącznie głosów: 22

Gra dodana przez:

Tak, można rzecz, że wróżki nie mają kłopotów w życiu z powodu ich wielkiej mocy i magicznych zdolności, ale nie zawsze jest tak jak w bajkach, to na pewno. Wystarczy pamiętać, że istnieją nie tylko dobre wróżki, ale także złe wróżki, które sprawiają kłopoty tym dobrym, rzucając im kłody pod nogi i czyniąc ich życie trudniejszym.

Ostatnimi czasy złe wróżki podbiły i przejęły część terytorium dobrych wróżek wraz z przedmiotami, które się tam znajdowały. Przedmioty te są bardzo ważne, niektóre z nich traktowane są wręcz jak relikwie i dobre wróżki nie mogą bez nich funkcjonować. Wpadły więc na pomysł, by poprosić o pomoc gnoma imieniem Hereton, aby je odnalazł i dla nich odzyskał. Wciel się w rolę jego towarzysza i pomóż mu w poszukiwaniach.

Gra zawiera zupełnie nowy gameplay i jest podzielona na rozdziały, a w każdym z nich znajduję się dodatkowa gra bonusowa jak np. Zuma. Oznacza to, że czeka Cię wiele pracy do zrobienia, więc nie zwlekaj i do dzieła!

Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.
Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.229.122.*

Komentarze (3)

avatar szatynka13
szatynka13 20.03.2015, godz. 19.44 odpowiedz
0
ziutka zgłoś grę że nie działa
avatar contrast
contrast 20.03.2015, godz. 14.15 odpowiedz
0
nie wiem, jedyne co mi przychodzi do głowy, to że masz załączonego jakiegoś adblocka czy jakiś inny program do blokowania reklam....ale głowy nie dam
avatar ziutka2015pom
ziutka2015pom 16.03.2015, godz. 21.19 odpowiedz
0
nie jest mi dane grać cały czas jak przy uruchomieniu poprzedniej gry uwidacznia mi się na białym ekranie czarne małe okienko w miejscu gdzie powinna pojawić się gra. Czy mogę prosić kogoś o podpowiedź, z góry dziękuję.
Gracze online (21):
Polecamy: