reklama
Giercownia - Gry Online

Headless Zombie 2

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 16 459
Rozmiar gry: 9,17 MB
Użytkowników lubiących grę: 5
Ocena: 4,59
Łącznie głosów: 26

Gra dodana przez:

Druga część opowieści o Carlu, który był arystokratą, miał swój własny zamek, konia i mnóstwo pieniędzy. Pewnego dnia zły mag rzucił zaklęcie na Carla, który był w trakcie konnej przejażdżki, spadł i złamał kark. Jeżeli używa się magi do egoistycznych celów, należy liczyć się z konsekwencjami, więc mag został pokonany. Carl oczekiwał powrotu do ludzkiej formy, ale na marne. Pojawił się nowy mag, który może mu pomóc. Tesla usłyszała jego historie i postanawia mu pomóc, teraz Carl musi chodzić po poziomach i odnajdywać kola zębate.

Sterowanie w grze:

- Poruszanie się
spacja lub - Aby zdjąć własną głowę

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
18.210.24.*

Komentarze (1)

avatar c700
c700 05.01.2015, godz. 21.45 odpowiedz
-1
W tej grze powiedzenie "stanąć na głowie" nabiera dosłownego znaczenia, bo nie jednokrotne przyjdzie nam stanąć na głowie by gdzieś się dostać, a głowa i jej odpowiednie użycie jest głównym aspektem gry. Prawdę mówiąc pierwszą część ledwo co pamiętam, ale ta część bardzo mi się spodobała, jest tak przyjemna że przechodzi się ją na raz. W zasadzie to żadna plansza mi większego problemu nie sprawiła, ale napewno dobrze się przy niej bawiłem.
Zagadki są zrobione pomysłowo, jak i wykorzystanie odpowiednich głów które dostajemy do użytku podczas gry, takie jak...
Robota, Kowadło czy skrzynka, w sumie to nie można nazwać tych przedmiotów głowami, tylko czymś co ją zastępuje. Właśnie ją ukończyłem i jestem usatysfakcjonowany, bo po przejściu części platformówek odczuwam niedosyt, tutaj na szczęście wszystko jest tak ja powinno. Mam nadzieję że kiedyś wyjdzie 3 odsłona tej gry. ★★★★★.
Gracze online (22):
Polecamy: