reklama
Giercownia - Gry Online

Castaway Troops

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 6 278
Rozmiar gry: 6,33 MB
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,11
Łącznie głosów: 10

Gra dodana przez:

Jest to gra nieco przypominająca klasycznego "Węża". Poruszaj się po planszy, zabijając wszystkich wrogów przez 5 różnych światów. Zbieraj power upy, zdobywaj złoto i inwestuj w ulepszenia.

Sterowanie w grze:

lub WSAD - poruszanie się

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.235.85.*

Komentarze (2)

avatar contrast
contrast 21.12.2014, godz. 14.45 odpowiedz
0
@c700 uwielbiam czytać Twoje recenzje przyjacielu
avatar c700
c700 20.12.2014, godz. 18.38 odpowiedz
+2
Oto kolejny powrót wielkiej gry którą tym razem jest "Castaway" Niestety żałuje że twórcy nie pozostali przy gatunku RPG, no ale sama nazwa gry do czegoś zobowiązuje. Gra zrobiona w konwencji "Węża" jest całkiem ciekawym pomysłem, zwłaszcza że tutaj jest to bardziej rozbudowane, nie zbieramy pojawiających się na planszy punktów, lecz eliminujemy przy pomocy miecza, różne stworzenia. O dziwo gra nie jest tak prosta jakby mogło się wydawać. Z każdym poziomem są coraz to trudniejsi przeciwnicy, których zabicie staje się coraz trudniejsze, a w dodatku przeciwnicy nas mogą atakować, dobra zręczność połączona z odpowiednią strategią jest w tej grze mile widziana.
Za likwidacje przeciwników dostajemy złoto za które w sklepie można kupić, nową zbroje i miecz, które są niezbędne w dalszej części gry, a uderzenie czołowe zazwyczaj kończy się zgonem. Gra posiada przyjemną i charakterystyczną dla tej serii grafikę, oraz bardzo przyjemną muzykę, ukończenie gry nie powinno zająć dłużej niż 1,5 godziny. Bardzo dobra kontynuacja ★★★★★.
Gracze online (25):
Polecamy: