reklama
Giercownia - Gry Online

Dakota Winchester's Adventures

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 70 323
Rozmiar gry: 5,40 MB
Użytkowników lubiących grę: 5
Ocena: 4,42
Łącznie głosów: 25

Gra dodana przez:

HICIOR! Przygodowa gra typu point & click. Mistyczne Pudełko Hildy posiada tajemnicę wiecznego życia, ale by je otworzyć należy najpierw znaleźć trzy unikalne rubiny, które zostały rozrzucone po całym świecie dawno, dawno temu.
Wyrusz na wyprawę i pomóż Doktorowi Winchesterowi znaleźć te rubiny, by rozwiązać tajemnicę Pudełka Hildy. W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
Sterowanie za pomocą myszki.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
18.207.108.*

Komentarze (3)

avatar contrast
contrast 03.01.2014, godz. 20.58 odpowiedz
0
makavelli88 ale wiemy czemu krótka...
avatar contrast
contrast 03.01.2014, godz. 13.17 odpowiedz
+2
@rovena dziękuje 5/5 świetne . Zawszę byłem i nadal jestem fanem Indiany Jonesa i jego niesamowitych przygód. Do tej pory uważam serię filmów opowiadających o jego niesamowitych doświadczeniach z szukaniem skarbów za wzór i wykładnie do oceny innych filmów przygodowych. Grą "Dakota Winchester's Adventures" byłem zainteresowany już od pierwszego momentu, gdy zobaczyłem pierwsze szkice głównego bohatera i wyczytałem, że firma carmel prosi graczy o wymyślenie dla niego imienia http://images.tinypic.pl/i/00485/0nj3kwnuzr0p.jpg. Grę udało mi się dzisiaj ukończyć korzystając z 2 podpowiedzi oraz z niewielką pomocą translatora (mój słaby angielski ) i śmiało mogę ją polecić każdemu. Jest to miła, zabawna, pięknie wykonana i przemyślana przygodówka, na którą warto, a nawet trzeba poświęcić czas i jest on bardzo miło spędzony.
Gracze online (1):
Polecamy: