reklama
Giercownia - Gry Online

Turbo Rally

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 39 134
Rozmiar gry: 7,26 MB
Użytkowników lubiących grę: 6
Ocena: 3,87
Łącznie głosów: 56

Gra dodana przez:

Poczuj się jak Colin McRae lub Robert Kubica, zasiądź za kierownicą rajdowej fury i sprawdź jak to jest być kierowcą rajdowym. Świetna wyścigówka, w której zakręty bierze się bokiem, a kurz zostaje w powietrzu jeszcze przez długie minuty. Zwiedź cały świat, biorąc udział w rajdach samochodowych. Zdecyduj, co zrobić z wygraną - zbierać na lepsze auto, czy wyżyłować obecny samochód do granic możliwości?

Postaraj się wygrać mistrzostwo świata, po drodze zbierając żetony, uważając na przeszkody takie jak pachołki czy beczki i postaraj się dojechać do mety w jak najkrótszym czasie. Na trasie spotkasz rzędy czerwonych żetonów, które uzupełniają miernik turbo doładowania, jak również pojedyncze pomarańczowe żetony, które dają krótki, potężny impuls. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia i nowe auta.

W każdym wyścigu istnieją trzy limity czasowe, w zależności jaki czas uzyskasz otrzymasz jedną, dwie lub trzy gwiazdki. Musisz zdobyć przynajmniej jedną w każdym etapie, aby móc odblokować następny wyścig.

Nawet jeśli nie jesteś fanem wyścigów rajdowych, zagraj w Turbo Rally szansę, ale ostrzegamy - raz zaczniesz, nie będziesz chciał przestać.

Sterowanie:
Strzałki lub W;S;A;D - poruszanie się
X lub N - nitro
C lub M - hamulec ręczny

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.227.235.*

Komentarze (4)

avatar urlop
urlop 06.05.2013, godz. 15.46 odpowiedz
+4
Nie wiem czy specjalnie czy nie dajecie tak słabe oceny ale nie podoba mi się że ta gra ma ocenę 3.47
avatar urlop
urlop 05.05.2013, godz. 18.02 odpowiedz
+5
Ta gra jest zarąbista dawno w taką nie grałem szczerze mówiąc mało jest tak dobrze dopracowanych gier, więc dawać same 5
avatar japon
japon 05.05.2013, godz. 16.35 odpowiedz
-1
Zarąbiaszcza gierka w pełni zasługuje na 5/5 za swoje dopracowanie : )
avatar contrast
contrast 05.05.2013, godz. 12.41 odpowiedz
+7
nareszcie rajdówka z prawdziwego zdarzenia, gdzie przydaje się ręczny, by wchodzić w kontrolowane zakręty bokiem i w której czujesz "co masz pod butem" czyli różnicę po czym jedziesz, czy to jest asfalt, żwir, szuter czy woda.
Gracze online (27):
Polecamy: