reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: bozena50

Login: bozena50
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 18.03.2014r.
Ost. logowanie: 03.04.2020, 22:56
Punkty: 197
Wiek 101
Status offline
Opis

poniedziałek, 22.02.2016r.

bozena50 skomentowała
Treść komentarza: Hej,leniuchy,naprawicie wreszcie ta gre?

wtorek, 12.01.2016r.

bozena50 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Wróć do starożytnego arabskiego świata, by przeżyć kolejną przygodę. Tym razem z Alibabą... Pomóż Szeherezadzie dokończyć opowieść przed świtem...Czy zdobędziesz (usuniesz z planszy) wszystkie klucze, zanim skończy się czas?

Odkryj tajemnice Arabii, legenda po legendzie. Dopasuj jednakowe 3 płytki pod rząd, aby usunąć je z planszy. Zbieraj obiekty specjalne, usuwając płytki znajdujące się pod nimi i pozwalając im spaść na dół. Usuń wszystkie obiekty specjalne, aby ukończyć poziom, a potem odbierz swoje bogactwa!

niedziela, 03.01.2016r.

bozena50 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Pustynia Arabska jest pełna tajemniczych skarbów, które czekają, aż je odkryjesz.
Odkryj tajemnice Arabii, legenda po legendzie. Dopasuj 3 płytki pod rząd, aby usunąć je z planszy. Zbieraj obiekty specjalne, usuwając płytki znajdujące się pod nimi i pozwalając im spaść na dół. Usuń wszystkie obiekty specjalne, aby ukończyć poziom, a potem odbierz swoje bogactwa!

czwartek, 19.11.2015r.

bozena50 skomentowała
Treść komentarza: czy ktos wogole czyta te komentarze,bo widze ze nie tylko ja mam problem.A szkoda.Gra jest naprawde dobra.Naprawcie ja
bozena50 skomentowała
Treść komentarza: Nie wiem co sie dzieje,ale od pewnego czasu nie moge skonczyc gry,bo gra nie widzi mojego loginu i kaze sie zalogowac aby skonczyc gre. Ktos wie co sie dziejet?

sobota, 09.05.2015r.

bozena50 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż doktor Emily Jones rozwiązać tajemnicę skarbów Montezumy.
Celem gry jest zlikwidowanie określonej ilości specjalnych kryształów w wyznaczonym czasie. Ich likwidacja następuje, gdy koło siebie w linii znajdą się co najmniej 3 takie same kryształy. Po zaznaczeniu dwóch przylegających do siebie kryształów następuje ich zamiana, o ile spowoduje ona likwidacje innych kryształów. Próba zamiany dwóch kryształów nie powiedzie się, jeśli nie spowoduje ona stworzenia linii składającej się z co najmniej 3 kryształów, czyli likwidacji.

niedziela, 19.04.2015r.

bozena50 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przestawiaj kamienie tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w rzędzie lub kolumnie w celu wyeliminowania ich z planszy. Pamiętaj, że jesteś ograniczony czasem.
Sterowanie za pomocą myszki.

czwartek, 16.04.2015r.

bozena50 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Nadszedł czas, aby zagłębić się trochę w historii Egiptu, by dowiedzieć się czegoś na temat Ramzesa II (zwanego także Ramzesem Wielkim, w źródłach greckich Ozymandias) – trzeci faraon z XIX dynastii, syn i następca Seti I, jeden z najwybitniejszych i najdłużej żyjących władców starożytnego Egiptu okresu Nowego Państwa.

Kontynuator polityki swego ojca, wzorujący się w swym dążeniu do umocnienia i rozbudowy Imperium na osiągnięciach głównych jego twórców - Ahmose, Totmesa III i Amenhotepa III, wielkich faraonów z XVIII dynastii. W swej działalności budowlanej przewyższył on wszystkich swych poprzedników, wypełniając Egipt budowlami i posągami bogów wznoszonymi na chwałę państwa. W zgodnej opinii wielu badaczy czasy jego panowania były okresem dobrobytu i stabilizacji. Panował ponad 66 lat, osiągając wiek ponad 91 lat. Spłodził około 100 synów i 50 córek. Był współtwórcą pierwszego w historii traktatu pokojowego, zawartego pomiędzy dwiema ówczesnymi potęgami militarnymi: Egiptem i Hetytami.

Rozpoczynamy grę w momencie, gdy ten wielki faraon jest poważnie chory, o czym nikt nie może się dowiedzieć, gdyż jego przeciwnicy skorzystaliby na jego chorobie. Żona Ramzesa II jest jedyną wtajemniczoną osobą, która wie co się dzieje, zachowując tajemnicę musi przejąć wszystkie obowiązki w państwie oraz znaleźć lekarstwo na chorobę męża. Pomóż jej i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.

bozena50 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna odsłona kultowego mahjonga. Zasady są identyczne jak w każdej grze tego typu. Należy połączyć w pary dwa klocki o takich samych obrazkach, aby je wyeliminować, ale tylko takie, które nie są przyblokowane przez inne.
Doprowadź, aby wszystkie klocki zniknęły z planszy.

środa, 17.12.2014r.

bozena50 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wiadomość z ostatniej chwili od Modowej Policji - zachęcamy do pozostania w domu i dopasowania kilku wzorów!
Klikaj na swobodne pary pasujących do siebie płytek, aby usunąć je z tablicy, zanim upłynie czas. Działaj szybko, aby otrzymać punkty bonusowe!
Gracze online (26):
Polecamy: