reklama
Giercownia - Gry Online

BigHero.io

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 369
Rozmiar gry: 26,03 kB
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 2,80
Łącznie głosów: 5

Gra dodana przez:

Wybierz swoją postać i walcz z innymi online!

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
44.192.94.*

Komentarze (1)

avatar yibixani
yibixani 31.08.2020, godz. 13.17 odpowiedz
0
"Idę dojść!" PW ostrzegł głośno. Jednak Stephanie nie zatrzymała się, uznała to za oznaczenie przyspieszenia, zamierzała wykorzystać energię, która jej pozostała, jakby biegła sprintem ostatnie 100 metrów w biegu na 400 metrów. „O k****!” Sperma wystrzeliła z jego kutasa do ust Stephanie, wypełniając ją, a potem trochę. Zadowolona Stephanie zdjęła usta z penisa PW i połknęła jego spermę. Każda kropla. Uśmiechnięty przez cały czas. Jednak kutas PW nie skończył się, sznur spermy wyciekł i spadł na twarz Stephanie. Czuła, jak spływa z jej czoła i nosa.
https://bestpornwebsites.pro/category/black-porn-tube-sites/
PW, zdyszany, uklęknął obok Stephanie. „k****, jesteś dobry!” Jego komplement sprawił, że Stephanie się zarumieniła. - Ale jeszcze nie skończyłem. Chcę tego spróbować. Jego palce wsunęły się z powrotem do c**ki Stephanie, sprawiając, że położyła się na trawie i wiła się z przyjemności.

"Zrób to!" jęknęła, rozkładając nogi. "Moja c**ka tego chce!"

PW położył głowę w pobliżu jej mokrej c**ki. Zaczyna się od pocałunku, po którym przesuwa język między jej sromem. Stephanie uwielbiała to wszystko. PW kontynuował, wsuwając język głęboko w nią i poruszając nim zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Jęki Stephanie znowu narastały, gdy przyjemność stała się bardziej intensywna. Nie pamiętała, kiedy ostatnio czuła się tak fantastycznie, a jej poprzednie obawy przed odkryciem znikały z każdym ruchem języka PW. Nie minęło wiele czasu, zanim poczuła, jak coś w niej narasta, w jej pochwie, coś, co trzeba było uwolnić. Kiedy zdała sobie sprawę, co się dzieje, było już za późno, wykrzywiła całą twarz PW.

"Tak mi przykro!" Powiedziała Stephanie, unosząc się na łokciach.

- Nie martw się - odpowiedział radośnie PW, a jego twarz była teraz pokryta sokami. „To po prostu oznacza, że ​​wykonałem dobrą robotę”.

Stephanie położyła się i zaśmiała. - Rozumiem, dlaczego nazywają cię Zaklinaczem c**ek. PW leżał obok niej, jego palce tańczyły wokół jej piersi i brzucha, gdy patrzyli sobie w oczy w uścisku po orgazmie. Ta chwila spokoju nie trwała jednak długo, gdyż z telefonu PW zabrzmiał alarm https://hotmyfreecams.com .

"Gówno!" Wykrzyknął. „Przepraszam, że muszę już iść”.

"Wszystko w porządku?"

- Powinno być. Wrócisz na następną imprezę?

- Być może - powiedziała bezczelnie Stephanie.

PW potarła swoją c**kę ostatnim razem, "Jeśli to zrobisz, to nie tylko ja wejdę tu palce i język".

- Chciałabym - jęknęła Stephanie.

"Zabiorę cię z powrotem do twojego przyjaciela."

Po ponownym ubraniu wrócili na parking. Becky już tam była, żegnając się ze swoimi wielbicielami, mając na sobie tylko buty, uśmiech i gęstą, kremową maskę spermy. Wyglądała na zachwyconą, kiedy zobaczyła Stephanie z innym facetem.

„Do zobaczenia” - powiedział PW Stephanie, zanim wsiadł do samochodu i odjechał w noc.

- Wtedy spotkałeś PW? Becky uśmiechnęła się złośliwie, przesuwając palcem po spermie wciąż spływającej po twarzy Stephanie i zassała ją. "Czy dobrze się bawiliście?"

"Tak." - powiedziała Stephanie, uśmiechając się pewnie. - Tak, zrobiliśmy.

"Dobry." Becky wyglądała na szczerze zadowoloną, że jej przyjaciółka dobrze się bawiła. „A teraz wracajmy do domu”.

"Gdzie twoje ubrania?" - zapytała z niepokojem Stephanie. „Wolę nie dać się zatrzymać, bo nie masz na sobie zestawu”.
https://bestpornwebsites.pro/category/vr-porn-sites/
Becky zastanawiała się przez całą sekundę, zanim wzruszyła ramionami. - Są… gdzieś. Trochę się pogubiłem. Poza tym nikt nas nie pociągnie, zaufaj mi. Zachichotała wchodząc do samochodu Stephanie. Stephanie westchnęła, usiadła po stronie kierowcy i zabrała Becky do domu.

„Dziękuję Becky za zaproszenie mnie dziś wieczorem,” powiedziała Stephanie, kiedy zatrzymali się przed domem Becky.
Gracze online (1):
Polecamy: