363 ! odkryłem jak to robicie po 1000 !
MOŻe nie 1000 ale leprze to niż 70. Na początek trzymacie Tą łąpe potem KIERUJECIE MYCHĄ w Góre aby wyszła po za okno gry a potem w prawo żeby też wyszła.
potem cza jakoś fartem poruszac myszką i obok gIERTYCHA kołysac łapą i pare razy wyjśc przy tym po za okno gry. DZIEKUJE DZIEKUJE a za gre 5
Dodaj komentarz
216.73.216.*
Komentarze (4 434)
MOŻe nie 1000 ale leprze to niż 70. Na początek trzymacie Tą łąpe potem KIERUJECIE MYCHĄ w Góre aby wyszła po za okno gry a potem w prawo żeby też wyszła.
potem cza jakoś fartem poruszac myszką i obok gIERTYCHA kołysac łapą i pare razy wyjśc przy tym po za okno gry. DZIEKUJE DZIEKUJE a za gre 5
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*