Gra wporzątku , lecz prosze was - NIE PODAWAJCIE W KOMENTARZACH WYNIKÓW ! Bo jeżleli ktoś chcciał by poradzić sobie sam , to po co mu to ! Jeżeli , wejde to za dwa dni i zobacze jeszcze te durne komentarze , to postaram sie aby ta gra była usunięta , jako CZŁONEK TEGO OTO ZESPOŁU KOMENTARORÓ1 !
Ta gra jest taka kochana Oczywiście daję 5 szkoda, że nie idzie dać 6... Ja to zrobiłam tak: 1) śrubka; 2)kilof; 3)domek; 4)kiera; 5)kominek; 6)energia; 7)komputer; 8)chemia wszystko było na maxa rozwinięte
Dodaj komentarz
216.73.216.*
Komentarze (2 035)
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*