reklama
Giercownia - Gry Online

Stick RPG Complete

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 367 662
Rozmiar gry: 2,54 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 244
Ocena: 4,41
Łącznie głosów: 1813

Gra dodana przez:

Gierka dwuwymiarowa. Twoim zadaniem jest przetrwać w nowej rzeczywistości. Nie daj się rozjechać, unikaj wypadnięcia za planszę. W tej wersji można kupić cztery nowe domy. Jeździć autem. Do domów można dokupywać meble między innymi łóżka komputery itp. Można kupić komórkę. W barze można zagrać w pijane lotki. Można jeździć autobusami do innych miast (lecz w nich nie można zostać).

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.217.*

Komentarze (2 423)

avatar pionek
pionek 31.10.2007, godz. 08.51 odpowiedz
0
fajna 4 daje bo nie zaczolem grac
avatar krystian234
krystian234 30.10.2007, godz. 14.21 odpowiedz
0
co trzeba miec aby okrasc bank?
avatar kubica11
kubica11 30.10.2007, godz. 13.36 odpowiedz
0
lukaszluki żeby mieć auto czeba mieć 350 intelligęcje a żeby jechć do innego miasta to trzeba kupić Caffiene Pillis i iść spać iwtedy jest biały zegar i wtedy można jechać do innego miasta w innym mieście autonatycznie sprzedaje się narkotyki
avatar lukaszluki
lukaszluki 30.10.2007, godz. 09.45 odpowiedz
0
żeby zdobyć auto trzeba kupić nóż a żeby wyjechać z miasta trzeba wypić tyle lub brac nar****ki aż zegarek będzie biały
avatar krystian234
krystian234 29.10.2007, godz. 16.58 odpowiedz
0
i jak wyjechac z miasta,bo klikam na te autobusy i nic sie nie dzieje(nawet jak ide tam rano to i tak nic)niech ktos powie jak to zrobic
avatar krystian234
krystian234 29.10.2007, godz. 16.52 odpowiedz
0
jak zdobyc klucz od auta?
avatar kubica11
kubica11 29.10.2007, godz. 14.18 odpowiedz
0
marco9090 zabiło cie blednięcie.
żeby nie blednąć czeba okradać bank albo sklep lub bić się w barze na bitce terz można zarobić ale czeba chodzić na siłownię
avatar marco9090
marco9090 29.10.2007, godz. 13.21 odpowiedz
0
mnie zabilo nic prosze o odpowiedz
avatar harrypotter20
harrypotter20 28.10.2007, godz. 12.53 odpowiedz
0
witajcie kto wie jak wyjechac z miasta i jak zdobyc auto
avatar piwkodragon
piwkodragon 27.10.2007, godz. 15.18 odpowiedz
0
daje oczywiscie 5
Gracze online (2):
Polecamy: