reklama
Giercownia - Gry Online

Stick RPG Complete

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 367 593
Rozmiar gry: 2,54 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 244
Ocena: 4,41
Łącznie głosów: 1813

Gra dodana przez:

Gierka dwuwymiarowa. Twoim zadaniem jest przetrwać w nowej rzeczywistości. Nie daj się rozjechać, unikaj wypadnięcia za planszę. W tej wersji można kupić cztery nowe domy. Jeździć autem. Do domów można dokupywać meble między innymi łóżka komputery itp. Można kupić komórkę. W barze można zagrać w pijane lotki. Można jeździć autobusami do innych miast (lecz w nich nie można zostać).

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (2 423)

avatar osa1234567
osa1234567 16.02.2008, godz. 19.15 odpowiedz
0
siema gra na 6+ i w ulubionych ale ja szybko dac mu strenhendz (nie +1)inteligencje(nie +1)i hram (nie +1) po jakie 10 niech mi sie dodaje
avatar tomas11
tomas11 15.02.2008, godz. 10.51 odpowiedz
0
a gdzie kupic deske
avatar scofield1995
scofield1995 14.02.2008, godz. 18.04 odpowiedz
0
Np. Strzałka w prawo i shift
avatar determinator
determinator 13.02.2008, godz. 13.25 odpowiedz
0
a jak sie jezdzi na desce?
avatar mirolo
mirolo 13.02.2008, godz. 11.45 odpowiedz
0
mam w banku 60000000$ samochod 2010 zycia najdrozszy dom i sprzet telefon kofeine noz pistolet i naboje a za gre 6.jak nie mozecie wejsc do samochodu to znaczy ze macie za malo inteligencji
avatar devries
devries 13.02.2008, godz. 10.56 odpowiedz
0
5 - Ciekawa fabuła , wiele możliwych opcji , interesująca grafika , oszałamiające pomysły , długi czas rozgrywki , oryginalne rozgrywanie .
avatar tomcio902
tomcio902 11.02.2008, godz. 19.54 odpowiedz
0
chcesz być prezydentem to kup w banku wszystkie domy
avatar uzytkownik11
uzytkownik11 11.02.2008, godz. 17.54 odpowiedz
0
Ta gra jest: COOOOOL, THE BEST, fajowa, odlotowa, wspaniała, bezbłędna, bombowa... no poprostu... NAJLEPSZA! PIĄTECZKA jak nic :! :@ :# :$ :% :^ :&
avatar 8085340
8085340 10.02.2008, godz. 20.22 odpowiedz
0
jak mniec 1000dni
avatar simpsons
simpsons 09.02.2008, godz. 09.00 odpowiedz
0
ODPOWIEDZI NA WSZELKIE PYTANIA O TEJ GRZE
Żeby mieć zakek(polecany od razu) idziesz do banku i tam bęndzie ikonka z domami.Żeby jeździć żółtym samochodem trzeba miieć 350 itenigecji,a Zeby czerwonym 365 dni.Kase wpłaca sie do banku.Żeby mieć atack points trzeba mieć siłe(maxymalnie 15 atack points).Żeby mieć siłe chódz na siłownie, żeby inteligencje ić się uczyć żeby mie charyzme pij piwo lub pal papierosy.To że ludzik jest blady to nic nię znaczy
Gracze online (1):
Polecamy: