reklama
Giercownia - Gry Online

Stick RPG Complete

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 367 587
Rozmiar gry: 2,54 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 244
Ocena: 4,41
Łącznie głosów: 1813

Gra dodana przez:

Gierka dwuwymiarowa. Twoim zadaniem jest przetrwać w nowej rzeczywistości. Nie daj się rozjechać, unikaj wypadnięcia za planszę. W tej wersji można kupić cztery nowe domy. Jeździć autem. Do domów można dokupywać meble między innymi łóżka komputery itp. Można kupić komórkę. W barze można zagrać w pijane lotki. Można jeździć autobusami do innych miast (lecz w nich nie można zostać).

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (2 423)

avatar stickman1
stickman1 24.02.2008, godz. 11.40 odpowiedz
0
do mnie wszystkie pytania na gg 6743945
avatar mikusia9090
mikusia9090 23.02.2008, godz. 18.18 odpowiedz
0
Ej help me
! nie wiem co do tego auta i gdzie trzeba kupic help o szybkom odpowieddz pisac 7387956
avatar stickman1
stickman1 23.02.2008, godz. 16.52 odpowiedz
0
Wiem wszystko wszystko o tej grze pisać na gadu gadu 6743945
avatar patrykj12345
patrykj12345 23.02.2008, godz. 13.22 odpowiedz
0
ja miałem fioletowego facia
avatar patrykj12345
patrykj12345 23.02.2008, godz. 13.16 odpowiedz
0
wszysztkie miasta są takie same
avatar patrykj12345
patrykj12345 23.02.2008, godz. 13.08 odpowiedz
0
co trzeba zrobicz rzeby szło jechać do innego miasta pomocy !
avatar kacper64
kacper64 23.02.2008, godz. 09.19 odpowiedz
0
Ile trzeba mieć charm żeby obrabować bank? Za grę 4+ bo powinno być więcej opcji
avatar kacper64
kacper64 23.02.2008, godz. 09.02 odpowiedz
0
Jestem już CEO mam żółty samochód i mogę nim jeździć mam równo 350 inteligencji(ufff!)73 siły i 21 charyzmy a tej karmy mam 100 pewniw przez to ta biała głowa mam 3285,88 zdrowia i 94 dni
avatar kacper64
kacper64 22.02.2008, godz. 19.46 odpowiedz
0
sorry czy ktoś tu zna jakiś kod na inteligencję bo się męczę z tym codziennie do szkoły jestem wiceprezydentem zarabiam 50$ proszę o kod i o co chodzi z tym że facet ma biąłą głowę?zrobiło mu się tak bo za dużo kasy dałem temu przed barem czy co?pomocy w obu sprawach
avatar tygrys91
tygrys91 22.02.2008, godz. 13.37 odpowiedz
0
dam 5 i do ulu
Gracze online (2):
Polecamy: