reklama
Giercownia - Gry Online

Stick RPG Complete

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 367 570
Rozmiar gry: 2,54 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 244
Ocena: 4,41
Łącznie głosów: 1813

Gra dodana przez:

Gierka dwuwymiarowa. Twoim zadaniem jest przetrwać w nowej rzeczywistości. Nie daj się rozjechać, unikaj wypadnięcia za planszę. W tej wersji można kupić cztery nowe domy. Jeździć autem. Do domów można dokupywać meble między innymi łóżka komputery itp. Można kupić komórkę. W barze można zagrać w pijane lotki. Można jeździć autobusami do innych miast (lecz w nich nie można zostać).

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.217.*

Komentarze (2 423)

avatar bromer
bromer 06.03.2008, godz. 21.07 odpowiedz
0
Za gre daje 5! gra po prostu jest super i sie nie nudzi i oczywiescie do ulu
avatar lululi
lululi 06.03.2008, godz. 17.38 odpowiedz
0
znam wszystko oprucz tel pisac na gg 5691154
avatar lululi
lululi 06.03.2008, godz. 15.53 odpowiedz
0
wiem co hyba zrobić z telefonem i wyszło że sie organizuje spotkania jako prezydent ale niewiem jak
avatar lululi
lululi 06.03.2008, godz. 14.07 odpowiedz
0
hej mam zamek porshe 10393243 kasy 999 inteligencji 999 siły 999 charyzmy -100 karmy wszystkie meble tv satelite minibar fitnes komp i 1000 dni jestem ceo i super super wynik i jeszcze żyje. Aha to samo pytanie po co telefon i wiem wszystko o tej grze oprucz telefonu pisać na gg 5691154
avatar mazureekk
mazureekk 06.03.2008, godz. 09.10 odpowiedz
0
żal mi tego itachi555 po co piszesz i tak to jest bez sensu ... i wywalaj mi stym komętażem usune ci go muwie ci nie spamuj...pozdro dla wszystkich co muwią że ta gra jest fajna
avatar itachi555
itachi555 06.03.2008, godz. 05.12 odpowiedz
0
Dno daje 1 i pozdrawiam N.A.R.U.T.O
avatar mazureekk
mazureekk 05.03.2008, godz. 16.50 odpowiedz
0
Jak przeczytałem co wy piszecie że zmienia kolor to sie załamałem no i co że zmienia kolor ważne że masz kase
avatar mazureekk
mazureekk 05.03.2008, godz. 15.20 odpowiedz
0
ej no powiedzcie o co chodzi o tym telefonie.... help plz plagam..
avatar lululi
lululi 05.03.2008, godz. 14.31 odpowiedz
0
jak zostć prezydentem? prosze o odpowiedź na gg 5691154
avatar misiek91
misiek91 03.03.2008, godz. 09.44 odpowiedz
0
a już wiem o co chodzi z autobusem trzeba mieć coffeine żeby wstać wcześnie i iść tam gdzie są autobusy przeczytałem na około 46 stronie komentarzy
Gracze online (2):
Polecamy: