reklama
Giercownia - Gry Online

Stick RPG Complete

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 367 565
Rozmiar gry: 2,54 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 244
Ocena: 4,41
Łącznie głosów: 1813

Gra dodana przez:

Gierka dwuwymiarowa. Twoim zadaniem jest przetrwać w nowej rzeczywistości. Nie daj się rozjechać, unikaj wypadnięcia za planszę. W tej wersji można kupić cztery nowe domy. Jeździć autem. Do domów można dokupywać meble między innymi łóżka komputery itp. Można kupić komórkę. W barze można zagrać w pijane lotki. Można jeździć autobusami do innych miast (lecz w nich nie można zostać).

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.217.*

Komentarze (2 423)

avatar kotek33
kotek33 16.03.2008, godz. 07.17 odpowiedz
0
Prezydent uu to też nie wiem
avatar catherine150
catherine150 16.03.2008, godz. 06.55 odpowiedz
0
A wie ktos moze jak zostac prezydentem? Prosze o odpowiedz.
avatar catherine150
catherine150 16.03.2008, godz. 06.47 odpowiedz
0
Ja sama posiadam komórkę, ale nie wiem do czego służy
avatar elektroniczny22
elektroniczny22 15.03.2008, godz. 19.17 odpowiedz
0
Daje 5 i do ulu
avatar kotek33
kotek33 15.03.2008, godz. 17.53 odpowiedz
0
to wiedzialem a moze wiesz poco komórka
avatar catherine150
catherine150 15.03.2008, godz. 12.30 odpowiedz
0
Żeby mieć czerwony samochód trzeba przeczekać w grze 365 dni
Najlepsztym sposobem na kase jest wpłacenie do banku INSTRUKCJA: Wchodzimy do banku tam w to puste białe prostokątne okienko wpisujemy kwotę (tyle ile mamy) i klikamy deposit, kwota będzie powiękdzać się codzień o conajmniej 300 $. Mam nadzieję, że pomogłam
avatar catherine150
catherine150 15.03.2008, godz. 10.59 odpowiedz
0
Mam zamek, sklie po 1000 wszystkie, sprzedaje maryche na rynku, mam wóz z otwieranym dachem tylko jak mam już ten zamek to w tym sklepie gdzie się rzeczy kupuje (np. łóżko) nie ma tam nic proszę o pomoc
avatar kotek33
kotek33 14.03.2008, godz. 13.42 odpowiedz
0
do czego komurka pisać moje gg to 1477570
avatar kotek33
kotek33 13.03.2008, godz. 21.06 odpowiedz
0
fajnie jestem fioletowy a raz czerwony
avatar kotek33
kotek33 13.03.2008, godz. 21.01 odpowiedz
0
gra na maxa a powie mi ktos jak sie zmienia obrazek bo jestem nowicjuszem
Gracze online (3):
Polecamy: