reklama
Giercownia - Gry Online

Stick RPG Complete

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 367 546
Rozmiar gry: 2,54 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 244
Ocena: 4,41
Łącznie głosów: 1813

Gra dodana przez:

Gierka dwuwymiarowa. Twoim zadaniem jest przetrwać w nowej rzeczywistości. Nie daj się rozjechać, unikaj wypadnięcia za planszę. W tej wersji można kupić cztery nowe domy. Jeździć autem. Do domów można dokupywać meble między innymi łóżka komputery itp. Można kupić komórkę. W barze można zagrać w pijane lotki. Można jeździć autobusami do innych miast (lecz w nich nie można zostać).

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.217.*

Komentarze (2 423)

avatar razor110
razor110 10.04.2008, godz. 13.37 odpowiedz
0
mam pytanko ,Czy jak gram na kodach to nie moge być prezydentem ?Bo mam wszystkich stat po 720, Karmy: 100, Forsy przy sobie 200,000 I ŻADNA WIADOMOŚC NIE DOCHODZI !plz HELP
avatar amo
amo 10.04.2008, godz. 11.33 odpowiedz
0
mam kilka pytań proszę o odpowieź
1.po co są poszczególne statystyki?
2.jak się zarabia?
3. na ile najlepiej wziąć dni 100?
avatar dragon123
dragon123 09.04.2008, godz. 08.12 odpowiedz
0
fajna gierka oczywiscie 5
avatar mathis333
mathis333 08.04.2008, godz. 16.46 odpowiedz
0
super 5 i do ulu
avatar rurex
rurex 08.04.2008, godz. 13.41 odpowiedz
0
Przeszedłem całą tą całą tą grę! Aby zostać prezydentem trzeba mieć wszystkie staty na 720 lub więcej i 200,000 kasy przy sobie. Aby ukraść auto trzeba mieć co najmniej 200 charyzmy. Aby móc pojechać autobusem trzeba kupić zegar i tabletki z kofeiną i co najmniej 4g kokainy, którą kupujemy u gościa obok pwan shopu (ale to i tak nic nie daje, bo można tylko pojechać sprzedawać prochy). Osobiście mam ponad 2mil w banku!
avatar patrykj12345
patrykj12345 08.04.2008, godz. 12.44 odpowiedz
0
ta gra to chit 5
avatar kivi
kivi 07.04.2008, godz. 12.32 odpowiedz
0
karma jest to coś w rodzaju cy jesteś dobry czy zły np jak się bijesz w barze to karma się zmniejsza
avatar sloder
sloder 06.04.2008, godz. 19.36 odpowiedz
0
na autobus sposoy som we wcześniejszych komentarzach a żey być białym(z dobrom karmą) trzeba dawać żebrakowi pieniondze
avatar boos
boos 06.04.2008, godz. 18.37 odpowiedz
0
prosze pomożcie mi
avatar boos
boos 06.04.2008, godz. 15.34 odpowiedz
0
co zrobić żeby można jeździc autem?
Gracze online (3):
Polecamy: