reklama
Giercownia - Gry Online

Stick RPG Complete

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 367 459
Rozmiar gry: 2,54 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 244
Ocena: 4,41
Łącznie głosów: 1813

Gra dodana przez:

Gierka dwuwymiarowa. Twoim zadaniem jest przetrwać w nowej rzeczywistości. Nie daj się rozjechać, unikaj wypadnięcia za planszę. W tej wersji można kupić cztery nowe domy. Jeździć autem. Do domów można dokupywać meble między innymi łóżka komputery itp. Można kupić komórkę. W barze można zagrać w pijane lotki. Można jeździć autobusami do innych miast (lecz w nich nie można zostać).

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (2 423)

avatar kacek
kacek 10.08.2008, godz. 07.34 odpowiedz
0
Moje wyniki:

Praca "CEO"
Charyzma: 495
Inteligencja: 613
Siła: 263
Karma: 100

Forsa: $ 27368
Dom: Zamek
Dzień 365-ty

Robi się nudna po jakimś czasie... Daję 4...
avatar michal1000000
michal1000000 09.08.2008, godz. 13.41 odpowiedz
0
Na zachęte dam 2 z 5.
avatar bebysh
bebysh 06.08.2008, godz. 15.21 odpowiedz
0
Hmm... Faajna ... 5/5 i ulu.
avatar marcin98
marcin98 04.08.2008, godz. 06.20 odpowiedz
0
żeby jeździć wozem trzeba nacisnąć na ten żułty samochód koło mieszkania swojego.i wejść w kluczyk.wtedy się cośpokażei zniknie samochód.wtedy naciśniecie c i jużmacie wasz samochód
avatar naruciak10
naruciak10 02.08.2008, godz. 15.27 odpowiedz
0
Chate mam mansion za 100,000 tys i kasy 234,568 ale niemoge jezdzic wozem niewiem czemu
avatar naruciak10
naruciak10 02.08.2008, godz. 15.22 odpowiedz
0
ja gram bez kodów i mam : prace CEO niewiem co to znaczy ale dostaje za 1 godzine 100$ i juz lepszej pracy niemoge to jest najlepsza w grze. Charyzmy mam 151 siły 321 a inteligencji 332 BEZ KODOW ALE DUZO GRALEM W TO
avatar marcin98
marcin98 01.08.2008, godz. 20.59 odpowiedz
0
jak sie wsiada do auta
avatar sportakuz
sportakuz 01.08.2008, godz. 17.18 odpowiedz
0
jak moge uzyc deskorolke
avatar sportakuz
sportakuz 01.08.2008, godz. 16.17 odpowiedz
0
HEJ JAK MOGE POJECHAC DO INNEGO MIASTA
avatar sportakuz
sportakuz 01.08.2008, godz. 15.59 odpowiedz
0
ale gdzie w imieniu
Gracze online (4):
Polecamy: