reklama
Giercownia - Gry Online

Stick RPG Complete

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 367 449
Rozmiar gry: 2,54 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 244
Ocena: 4,41
Łącznie głosów: 1813

Gra dodana przez:

Gierka dwuwymiarowa. Twoim zadaniem jest przetrwać w nowej rzeczywistości. Nie daj się rozjechać, unikaj wypadnięcia za planszę. W tej wersji można kupić cztery nowe domy. Jeździć autem. Do domów można dokupywać meble między innymi łóżka komputery itp. Można kupić komórkę. W barze można zagrać w pijane lotki. Można jeździć autobusami do innych miast (lecz w nich nie można zostać).

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (2 423)

avatar maxm
maxm 27.08.2008, godz. 13.17 odpowiedz
0
5/5 i do ulu
avatar szatanik
szatanik 27.08.2008, godz. 11.55 odpowiedz
0
jak sie produkuje koke
avatar szatanik
szatanik 26.08.2008, godz. 16.06 odpowiedz
0
gdzie sie kupuje meble
avatar jurekhna
jurekhna 26.08.2008, godz. 14.36 odpowiedz
0
Koty to tej gry Imie wpiszcie HEYZEUS i 4 wykrzykniki
avatar goalkeeper94
goalkeeper94 26.08.2008, godz. 12.31 odpowiedz
0
dla tych co maja jakies pytania:
-pistolet uzywa sie gdy ktos cie napadnie w innym miescie
-samochod zdobedziesz gdy bedziesz miel wszystkie cechy ok 300 (mozesz wtedy bez problemu sprzedawac koke i obrabiac rozne miejsca )
-zeby szybciej sie poruszac daj gosciowi fajki a on ci da deske (uzywa sie shiftem) bodz zwin samochod (uzywa sie go naciskajac "C")
-aby zdobyc charyzme nalezy kupic zamek lub ten domek za 100.000 a nastepnie kablowke i ogladac tv albo pic piwko
-aby wyjechac poza miasto najlepiej miec powyzej 300 charm, kupic duzo kokainy u tego typka pod marketem, miec budzik i kofeine i z ranka isc na autobus
-jak robi ci sie bialy ludzik bez obawy poprostu staje sie aniolkiem a jesli czerwony to jest bandyta
a gierka 5/5 i do ulu
avatar noob100
noob100 24.08.2008, godz. 17.03 odpowiedz
0
Jak mozna pojechac do innych city i po co sa stock?
avatar lukasz10106
lukasz10106 23.08.2008, godz. 18.14 odpowiedz
0
fajne daje 5/5
avatar andrela
andrela 23.08.2008, godz. 11.58 odpowiedz
0
bardzo fajna gierka
avatar cliverek
cliverek 23.08.2008, godz. 10.52 odpowiedz
0
Supcio 5
avatar woszcz
woszcz 22.08.2008, godz. 19.25 odpowiedz
0
juz kiedys w to gralem 3/5
Gracze online (1):
Polecamy: