reklama
Giercownia - Gry Online

Murloc Stranglethorn Fever

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 451 859
Rozmiar gry: 15,90 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 218
Ocena: 4,42
Łącznie głosów: 1645

Gra dodana przez:

HICIOR! Nowa wersja gry Murloc.W tej wersji jest bardzo dużo ulepszeń np. podział na klasy, nowe itemy....itd.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (5 196)

avatar paciek
paciek 05.04.2010, godz. 07.17 odpowiedz
0
Chupacabra001: Jest taki potwór,który chyba wysysa kozom krew,ale nie jestem do końca pewien.W Wikipedii znalazłem takiego potwora i nazywał się chupacabra.
avatar 1kuba
1kuba 04.04.2010, godz. 18.55 odpowiedz
0
kiedy następny murloc co bo ten stary pszeszedłem już 10 raz a ten nowszy 3 razy więc kiedy nastepny tam na koncu bul taki koleś w czerwonym ubraniu i myśle że w następnej części będzie trzeba go zabic
avatar paciek
paciek 04.04.2010, godz. 18.44 odpowiedz
0
Kosmita925: Już sobie się nagadałeśWielkanoc już była i trzeba iść szpać
avatar avatarek
avatarek 04.04.2010, godz. 12.53 odpowiedz
0
,,Bartoziom'' na jakiej stronie jest to zdjęcie?
avatar avatarek
avatarek 04.04.2010, godz. 12.45 odpowiedz
0
Też słyszałem o chupacabrze,podobno zjadła hodowle kur w nocy,ale wampiry istnieją są podobne do nietoperzy
avatar bartziom
bartziom 04.04.2010, godz. 11.41 odpowiedz
0
Chupacabra w internecie jest zdjęcie chupacabry,słyszłem o niej i podobno to samo stało się z psem!
avatar paciek
paciek 04.04.2010, godz. 08.05 odpowiedz
0
Hmmm...Wampiry nie istnieją,więc nie wiadomo.
avatar chupacabra001
chupacabra001 03.04.2010, godz. 19.41 odpowiedz
0
Ale nie sądzisz, że to dziwne? Znasz jakieś zwierzę, które żyje w południowej Ameryce i wysysa wnętrzności z chirurgiczną precyzją? Poza tym czytaj ze zrozumieniem, co ja piszę...
avatar paciek
paciek 03.04.2010, godz. 14.18 odpowiedz
0
Gdyby koza miała tylko skórę i kości,to by od razu była martwa.
avatar vvenzel
vvenzel 03.04.2010, godz. 13.11 odpowiedz
0
hmm wie ktos co trza zrobic jak juz jest sie w darkmoon faire? bo mi sie wydaje ze to juz end gry bo moge tylko walczyc z potworkami jak zagadam do goblina na lewo
Gracze online (3):
Polecamy: