reklama
Giercownia - Gry Online

Murloc Stranglethorn Fever

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 451 855
Rozmiar gry: 15,90 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 218
Ocena: 4,42
Łącznie głosów: 1645

Gra dodana przez:

HICIOR! Nowa wersja gry Murloc.W tej wersji jest bardzo dużo ulepszeń np. podział na klasy, nowe itemy....itd.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (5 196)

avatar chupacabra001
chupacabra001 09.04.2010, godz. 10.43 odpowiedz
0
Cholera... Cóż, wróciłem, odesłali nas... Za to mogę tu pisać Bart, nie polecam Ci tej pracy- w dżungli wilgotność powietrza to 100%... Stale leje, mokre buty, śpisz w przeciekającym namiocie(Może kiedyś zamienią to na ceglane domy...). Jeszcze te głosy, coś Ci łazi koło namiotu, ciemno, jak już nie napiszę, gdzie... Ale jak się już tym interesujesz, polecam stronę kryptozoologia.pl. Jedyna zaleta tej pracy jest to, że sporo płacą .
avatar jaszczur1600
jaszczur1600 08.04.2010, godz. 12.42 odpowiedz
0
krysteq nie mieszaj się w te sprawy
a tak wogule to chyba znowu bna zaliczył
avatar kucu75
kucu75 08.04.2010, godz. 10.35 odpowiedz
0
Z******** gierka polecam 5/5 i do ulu Pozdro
avatar paciek
paciek 07.04.2010, godz. 18.09 odpowiedz
0
Ile można być podróżnikiem .
avatar bartziom
bartziom 07.04.2010, godz. 15.29 odpowiedz
0
To życze szczęscia w posukiwaniach,też chcialbym miec taką pracę może kiedyś o tym pomysłe .
avatar pawcio2009
pawcio2009 07.04.2010, godz. 14.36 odpowiedz
0
chupacabra001 widac ze lubisz duzo pisac
avatar chupacabra001
chupacabra001 07.04.2010, godz. 13.24 odpowiedz
0
Możesz... Jutro lecę do Portoryko, do buszu(jak zwykle ) posiedzę tam sobie z parę tygodni i wracam... Do końca kwietnia nie będę się udzielał-laptopa nie biorę.(Po co mi? I tak nie mam czasu)...Nie jest to jednak bezpieczne- Już jedna osoba z naszej załogi została ranna...Ale to dawno było. Z kilka lat temu, kiedy ledwo zacząłem pracować-wcześniej pracowałem jako informatyk i studiowałem...
avatar krysteq6
krysteq6 07.04.2010, godz. 13.22 odpowiedz
0
Kosmita to pedał dawideczek to debil spartan to idiota a giercownik to ich boss a jego nazwa to Boss pederastów znalazł sie uczony dostał bana to se konto nowe robi i sie pod innych podszywa
avatar bartziom
bartziom 06.04.2010, godz. 15.48 odpowiedz
0
W sumie nie musze tego wstawiać,bo to jest od wkrzysia z wikipedi .
avatar bartziom
bartziom 06.04.2010, godz. 15.39 odpowiedz
0
Chupacabra moge byc twoim kolegą?Wkrzysio przesłał mi cos na maila o chupacabrze zaraz wstawie to na giercownie.(Włącz w profilu maila to ci zdjęcia wysłe).
Gracze online (1):
Polecamy: