reklama
Giercownia - Gry Online

Murloc Stranglethorn Fever

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 451 761
Rozmiar gry: 15,90 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 218
Ocena: 4,42
Łącznie głosów: 1645

Gra dodana przez:

HICIOR! Nowa wersja gry Murloc.W tej wersji jest bardzo dużo ulepszeń np. podział na klasy, nowe itemy....itd.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (5 196)

avatar roia17san
roia17san 19.07.2010, godz. 18.02 odpowiedz
0
1 zdanie jak biegałeś na tym s w ribku +9 to nubek z cb był a na pl'u mieć riba + 6 to był cud XD
avatar roia17san
roia17san 19.07.2010, godz. 18.01 odpowiedz
0
Na xw fajna ninja była Top1 Majdi (na innym filmiku liderki na yt jej kanale) niebieski kucyk w stalce no cóż teraz ma już księżycową(naj armor jedyny na tym servie ) i niebiana+9 z all kd+5 i max bonów ) Najcenniejsza postać na servie (Też chcę taką:0 )
avatar roia17san
roia17san 19.07.2010, godz. 17.57 odpowiedz
0
uuu. ja na x-worldzie 70 lvl hwang magnet+8(tylko!?) silne P i reszta skili na G1 opró(u)cz duchowego . A i sorka za nawiasy poprostu mam dysortografię potwierdzoną
avatar roia17san
roia17san 19.07.2010, godz. 17.54 odpowiedz
0
a i filmik naszej gildi był robiony przez samą założ(rz?)ycielkę
avatar roia17san
roia17san 19.07.2010, godz. 17.53 odpowiedz
0
jak tak dalej będzie to wyląduje z powrotem na PL'u(NIE CHCE TAM WRACAĆ!jeszcze większe neo kidy są tam)
avatar roia17san
roia17san 19.07.2010, godz. 17.51 odpowiedz
0
No cóż prawda jest taka że jakieś 90% populacji na metinie to neo kid'y są xD
avatar roia17san
roia17san 19.07.2010, godz. 17.47 odpowiedz
0
oj sry za spam komp mi muli a poza tym jak zacznę gadać to nie mogę przestać xd
avatar roia17san
roia17san 19.07.2010, godz. 17.45 odpowiedz
0
A teraz serv ma zepsutą reputację każdy kto powie mu(Gm'owi) prawdę w oczy dostaje stałego bana... Więc wszyscy najlepsi skończyli grę -.-
avatar roia17san
roia17san 19.07.2010, godz. 17.45 odpowiedz
0
A teraz serv ma zepsutą reputację każdy kto powie mu(Gm'owi) prawdę w oczy dostaje stałego bana... Więc wszyscy najlepsi skończyli grę -.-
avatar roia17san
roia17san 19.07.2010, godz. 17.42 odpowiedz
0
ale gm zrobił sobie 2 konto wkradł się do nasz gildi poderwał liderkę okręcił wokół palca i rozwiązał naszą gildię ( To miał być żart? Ze gidia, która była na liście top1 została rozbita bo byli tam spoko, uczciwi i prawdomówni ludzie? Oczywiście Gm chciał się pobawić czyimś kosztem
Gracze online (1):
Polecamy: