reklama
Giercownia - Gry Online

Murloc Stranglethorn Fever

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 451 729
Rozmiar gry: 15,90 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 218
Ocena: 4,42
Łącznie głosów: 1645

Gra dodana przez:

HICIOR! Nowa wersja gry Murloc.W tej wersji jest bardzo dużo ulepszeń np. podział na klasy, nowe itemy....itd.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (5 196)

avatar paciek
paciek 01.08.2010, godz. 05.50 odpowiedz
0
Musimy zebrać armię,żeby zlać giercika!
avatar narutouzumaki56
narutouzumaki56 31.07.2010, godz. 14.08 odpowiedz
0
15 lvl w kliczku ej od jakiego lvlu jest druga lokacja?
avatar narutouzumaki56
narutouzumaki56 31.07.2010, godz. 11.51 odpowiedz
0
w klikerze 11 lvl i dalej rosnie oo karol 105 lvl. widzialem jak grasz.
avatar narutouzumaki56
narutouzumaki56 31.07.2010, godz. 11.37 odpowiedz
0
Dobra! NASZA MISJE CZAS ZACZAC! Victory! musimy sie pogodzic! Dolacz do nas, poniewaz musimy rozje*** tego pierdo****** Giercika. Karol Ty giercika nie znasz. Giercik tu byl 2 lata temu a ty dopiero do murloca dolaczyles z jakis miesiac. To taki wypie.pszony noob ze glowa boli.
avatar giercik2
giercik2 31.07.2010, godz. 08.01 odpowiedz
0
HAHAHA, nigdy się tego nie dowiecie a teraz znikam na mega man vs ice man
avatar giercik2
giercik2 30.07.2010, godz. 17.44 odpowiedz
0
HAHAHAHA! Wy to jesteście głupi Nie jestem wkrzysiem, sam wyzwał mnie na pojedynek na obelgi... nie jestem też 2 kontem giercika. Jestem osobą... której szkoda marnować czas na nicnierobienie... wolę za to pomścić GIERCIKA!
avatar paciek
paciek 30.07.2010, godz. 15.09 odpowiedz
0
Brawo,karol66699,a co do giercika2,mam go gdzieś,bo on nam nie przeszkodzi.
avatar paciek
paciek 30.07.2010, godz. 14.45 odpowiedz
0
Hejka,noobie,pamiętasz 2 prawą rękę Morsa?
avatar giercik2
giercik2 30.07.2010, godz. 13.42 odpowiedz
0
nie jestem tym giercikiem, jestem inną osobąpragnocą go pomścić... wkrzysio przyjmuje wyzwanie... hehehe
avatar wiktorxx
wiktorxx 30.07.2010, godz. 13.14 odpowiedz
0
giercik a tak wogule który masz lvl
Gracze online (2):
Polecamy: