Dobra, ale lepiej już o niej nie piszmy, bo jak to przeczyta to może się sprowokować i znowu napisać coś przykrego, a tego chyba nie chcemy? Sądzę, że jeśli przestaniemy o niej pisać to odpuści A na razie cieszmy się wolnością xD
Póki ja cb nie nazwalam szm.at i kur.wa to nawet nie wiedziałas co to jest. Więc nie pie.rdol mi tu. Pokemon nie pasuję ? Może dziecko neo będzie kólewnie odpowiadać ?
Dodaj komentarz
216.73.216.*
Komentarze (2 986)
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*