reklama
Giercownia - Gry Online

Justin Bieber Bash

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 768 840
Rozmiar gry: 1,11 MB
Użytkowników lubiących grę: 266
Ocena: 4,11
Łącznie głosów: 639

Gra dodana przez:

Rzut w Justin'a Bieber'a butelką wody. Gra zainspirowana wydarzeniami na koncercie.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.217.*

Komentarze (2 986)

avatar feelip
feelip 01.07.2011, godz. 08.20 odpowiedz
+1
Powinni zroibić na Giercowni taki prawdziwy chat
avatar nati0000007
nati0000007 30.06.2011, godz. 18.07 odpowiedz
+2
Ja też czekoladowy
avatar czekoladowy
czekoladowy 30.06.2011, godz. 17.53 odpowiedz
+2
deicia nie możesz przeżyć że robimy chat? A bany mam w d*pie
avatar agatajg11
agatajg11 30.06.2011, godz. 11.56 odpowiedz
-1
jak sie tu zdobywa punkty. mam tylko1 i więcej nie chce mi dodać a nie którzy mają po 1000 itp. jak to zrobić?
avatar feelip
feelip 30.06.2011, godz. 11.46 odpowiedz
+3
Co za kulturka, Alex . Nie wiedziałam, że jesteś taka sympatyczna . Nagła przemiana
avatar vegeta8
vegeta8 30.06.2011, godz. 11.23 odpowiedz
+3
no właśnie!
avatar nati0000007
nati0000007 30.06.2011, godz. 10.02 odpowiedz
+3
Kur.na nie masz innego towarzystw alex ? !
avatar funnia
funnia 30.06.2011, godz. 08.36 odpowiedz
-3
Czekoladowy oczywiste jest to, że w pierwszej kolejności wita się tych których się zna.A poza tym "nie ładnie" jest też witać kogoś przekleństwami gdy dana osoba w żaden sposób ciebie nie obraziła.
avatar deicia
deicia 29.06.2011, godz. 23.50 odpowiedz
+2
oooo ludzie wam się serio nudzi xD gotka nie kapie twych wypowiedzi bo albo co drugie słowo to d*pa c*cki ch*j twój stary itp xd albo twych wypowiedzi w ogulę nie ma a odpowiedzi są co do reszty towarzystwa to nie róbcie z giercowni chatu jak se chcecie pogadać to se popiszcie na gg albo skype a z gotką nie piszcie jak jej nie lubicie to chyba logiczne bo pisząc te wulgaryzmy i tp tylko narażacie się na bana po za tym do nikąd to nie prowadzi bo ona swoje i wy swoje.xd
Ale żem się upociła przy tej wypowiedzi.
Co do gry 5/1000000 nienawidze bambera co spawa tory a wszystkie swetaśśśne pokemonki mogą mnie w d*pę pocałować wraz ze swoim pedobiberam paaapapa xD
avatar czekoladowy
czekoladowy 29.06.2011, godz. 20.03 odpowiedz
+3
Spi*rdalaj "nie ładnie" że tu przychodzisz bez powitania dla wszyskich
Gracze online (2):
Polecamy: