Czekoladowy oczywiste jest to, że w pierwszej kolejności wita się tych których się zna.A poza tym "nie ładnie" jest też witać kogoś przekleństwami gdy dana osoba w żaden sposób ciebie nie obraziła.
oooo ludzie wam się serio nudzi xD gotka nie kapie twych wypowiedzi bo albo co drugie słowo to d*pa c*cki ch*j twój stary itp xd albo twych wypowiedzi w ogulę nie ma a odpowiedzi są co do reszty towarzystwa to nie róbcie z giercowni chatu jak se chcecie pogadać to se popiszcie na gg albo skype a z gotką nie piszcie jak jej nie lubicie to chyba logiczne bo pisząc te wulgaryzmy i tp tylko narażacie się na bana po za tym do nikąd to nie prowadzi bo ona swoje i wy swoje.xd
Ale żem się upociła przy tej wypowiedzi.
Co do gry 5/1000000 nienawidze bambera co spawa tory a wszystkie swetaśśśne pokemonki mogą mnie w d*pę pocałować wraz ze swoim pedobiberam paaapapa xD
Dodaj komentarz
216.73.217.*
Komentarze (2 986)
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
Ale żem się upociła przy tej wypowiedzi.
Co do gry 5/1000000 nienawidze bambera co spawa tory a wszystkie swetaśśśne pokemonki mogą mnie w d*pę pocałować wraz ze swoim pedobiberam paaapapa xD
216.73.217.*
216.73.217.*