reklama
Giercownia - Gry Online

Justin Bieber Bash

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 768 828
Rozmiar gry: 1,11 MB
Użytkowników lubiących grę: 266
Ocena: 4,11
Łącznie głosów: 639

Gra dodana przez:

Rzut w Justin'a Bieber'a butelką wody. Gra zainspirowana wydarzeniami na koncercie.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (2 986)

avatar kiyomi
kiyomi 11.07.2011, godz. 20.36 odpowiedz
+3
Nie tylko ty...
avatar rafallo1864
rafallo1864 11.07.2011, godz. 19.01 odpowiedz
+3
Uwazam ze to glupota
avatar kiyomi
kiyomi 11.07.2011, godz. 18.59 odpowiedz
+4
Spam to jest pisanie głupot i tych durnych łańcuszków na komixxach ostatnio rozprzestrzeniła się plaga łańcuszków. Jeden noob zrobił durny komixx o "dziewczynce z sufitu" i reszta też to powklejała, ze STRACHU! Buhaha...
avatar rafallo1864
rafallo1864 11.07.2011, godz. 18.44 odpowiedz
+2
To NIE ZNACZY ZE MY TEZ SPAMUJEMY! Kolejny noob nam stoi na drodze :-/
avatar xkamilsx
xkamilsx 11.07.2011, godz. 18.40 odpowiedz
+4
Super 5/5 [10 je*anych znaków]
avatar kiyomi
kiyomi 11.07.2011, godz. 18.15 odpowiedz
+4
ERROR404: Not found. This user is not available. Please try later. We don't answer your questions.
avatar nati0000007
nati0000007 11.07.2011, godz. 12.59 odpowiedz
+4
W TAKIM RAZIE SE NAPISZ NA TAMTEJ GRZE CO CHCESZ OD KIYOMI ! Dobry pomysł czekodalowy
avatar czekoladowy
czekoladowy 11.07.2011, godz. 12.35 odpowiedz
+5
Chrzanić ją. to się odwali
avatar funnia
funnia 11.07.2011, godz. 11.02 odpowiedz
-3
rafallo mówię o tych którzy tutaj stale piszą a żebyś nie robił problemu to wymienię tobie:feelip,nati(0)7,kiyomi,czekoladowy oraz ty a także i ja w tej chwili.A poza tym Ania nie chce mi się żegnać więc jeszcze jakiś czas zostanę.No chyba,że masz jakieś tajemnice,które może tutaj przeczytać każdy kiyomi,pytasz czemu tu jestem a odpowiedz jest prosta:zobaczyłam tą grę a pod nią wasze komentarze i poza tym szukałam ogółem ciebie i gry na której stale piszesz bo chciałam o coś zapytać ale to później.
avatar feelip
feelip 11.07.2011, godz. 07.53 odpowiedz
+2
Zdaje się, że Paula już jest na tamtej grze, więc możesz sobie iść. Grzecznie się pożegnaj (jak to zawsze masz w zwyczaju). Z pewnością będziemy tęsknić. Pa!
Gracze online (1):
Polecamy: