Spam to jest pisanie głupot i tych durnych łańcuszków na komixxach ostatnio rozprzestrzeniła się plaga łańcuszków. Jeden noob zrobił durny komixx o "dziewczynce z sufitu" i reszta też to powklejała, ze STRACHU! Buhaha...
rafallo mówię o tych którzy tutaj stale piszą a żebyś nie robił problemu to wymienię tobie:feelip,nati(0)7,kiyomi,czekoladowy oraz ty a także i ja w tej chwili.A poza tym Ania nie chce mi się żegnać więc jeszcze jakiś czas zostanę.No chyba,że masz jakieś tajemnice,które może tutaj przeczytać każdy kiyomi,pytasz czemu tu jestem a odpowiedz jest prosta:zobaczyłam tą grę a pod nią wasze komentarze i poza tym szukałam ogółem ciebie i gry na której stale piszesz bo chciałam o coś zapytać ale to później.
Zdaje się, że Paula już jest na tamtej grze, więc możesz sobie iść. Grzecznie się pożegnaj (jak to zawsze masz w zwyczaju). Z pewnością będziemy tęsknić. Pa!
Dodaj komentarz
216.73.216.*
Komentarze (2 986)
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*