Wiesz mówiąc,że oni zaśmiecali tobie ulubione profile możesz ich urazić ja bym to cofnęła na twoim miejscu.A poza tym czekoladowy, ja nie stałam się miła ja jestem miła bo nigdy dla ciebie nie byłam nieuprzejma.
tylko zasmiecaliscie mi UP.Funnia krytukuje tylko d*bilow od farny zygac mi sie chce wole juz biebera od tej s*ki. Pytanie funnia co ty taka k*rwa sie stalas mila?
Wiesz, nigdy nie mieliśmy Jetix... Poza tym, jakoś nie miałam czasu żeby zrobić coś ze swoim życiem. Ale odkąd się zarejestrowałam tutaj to mi lepiej poszło... wcześniej byłam trochę odludkiem. Wiesz, Funnia, całkiem fajna jesteś Dziękuję wam obydwu za obejrzenie prac i życzę powodzenia w rysowaniu
Nie bądź taka skromna kiyomi i wiesz tak trochę mi przypominasz hinatę.No i widzisz nati a nie mówiłam,że zaje*iście rysuje.A rysujesz normalnie ołówkiem kiyomi itd. ?
No na pewno ja też spróbuje kiyomi swoich sił i zobaczymy co mi z tego wyjdzie ale na pewno nie będzie tak dobre jak twoje...pewnie zacznę jak skończę grać w jedna tutaj grę na giercowni .
A co do Naruto to myślałam,że jesteś już obeznana w anime i oglądałaś już naruto bo oczywiście w Polsce jest to najpopularniejsze anime ale jeśli nie no to dawaj i oglądaj bo jeszcze Naruto shippuden(2 seria).A ja tymczasem czekam na kolejne nowe odcinki.Też tak pochłaniałam odcinki naruto jak ty.Byłam daleko w tyle i po 10 nawet dziennie w poprzednie wakacje ogladałam...ehh pamiętam jak jeszcze leciały w telewizji ale niestety nie zdecydowali się emitować dalej.A skoro już tak z nimi lecisz to polecam tobie stronkę wbijam(wpisz w google) tam się wygodnie ogląda i nie ma żadnych braków, błędów itd. a jeśli masz słabszy komputer to tam właśnie będziesz mogła wszystko oglądać bez zacinania się obrazu.Bo mnie często irytowało to,że właśnie tutaj się nie wyświetla itp.
Co do jakości obrazu to jest średnia w pierwszej serii ale już w drugiej jakość jest już na dosyć wysokim poziomie. Ja tez się trochę rozpisałam
Dodaj komentarz
216.73.216.*
Komentarze (2 986)
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
216.73.216.*
A co do Naruto to myślałam,że jesteś już obeznana w anime i oglądałaś już naruto bo oczywiście w Polsce jest to najpopularniejsze anime ale jeśli nie no to dawaj i oglądaj bo jeszcze Naruto shippuden(2 seria).A ja tymczasem czekam na kolejne nowe odcinki.Też tak pochłaniałam odcinki naruto jak ty.Byłam daleko w tyle i po 10 nawet dziennie w poprzednie wakacje ogladałam...ehh pamiętam jak jeszcze leciały w telewizji ale niestety nie zdecydowali się emitować dalej.A skoro już tak z nimi lecisz to polecam tobie stronkę wbijam(wpisz w google) tam się wygodnie ogląda i nie ma żadnych braków, błędów itd. a jeśli masz słabszy komputer to tam właśnie będziesz mogła wszystko oglądać bez zacinania się obrazu.Bo mnie często irytowało to,że właśnie tutaj się nie wyświetla itp.
Co do jakości obrazu to jest średnia w pierwszej serii ale już w drugiej jakość jest już na dosyć wysokim poziomie. Ja tez się trochę rozpisałam
216.73.216.*