reklama
Giercownia - Gry Online

Chaos Faction 2

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 134 258
Rozmiar gry: 12,34 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 155
Ocena: 4,48
Łącznie głosów: 1576

Gra dodana przez:

HICIOR! Długo oczekiwany dalszy ciąg Chaos Faction! Nowe tryby rozgrywki, 15 nowych poziomów z nowymi broniami, charakterami, ruchami... i jeszcze więcej eksplozji niż moŻesz sobie wyobrazić. Do tego dochodzi edytor leveli co jeszcze bardziej urozmaica rozgrywkę.
Twoim zadaniem jest pokonać jak najwięcej przeciwników jednocześnie odblokowując ukryte postacie.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - atak 1
X - atak 2
Shift - atak bronią
D - rzuć broń
P - pauza

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (3 108)

avatar tiger18lol
tiger18lol 26.04.2011, godz. 13.57 odpowiedz
-3
? myślałem że komentarze są do oceniania gry.
avatar chaker889
chaker889 26.04.2011, godz. 13.11 odpowiedz
-1
tiger18 lol jeszcze jedno i
avatar chaker889
chaker889 26.04.2011, godz. 13.02 odpowiedz
-1
electricman slowa mondrosci wypowiedziales plusik dla ciebie tiger18lol
avatar callofdutymw11
callofdutymw11 26.04.2011, godz. 09.50 odpowiedz
0
good games 5/5
avatar electrickman
electrickman 26.04.2011, godz. 06.08 odpowiedz
+8
DAJCIE SPOKÓJ BUDZIKOWI każdy ma własną pasje i zainteresowania! nie śmiejcie się z cudzych zainteresowań. jak on słucha biebera (co chyba jest nie możliwe bo: cytuje:Słyszałem jak śpiewa Justin Bieber na youtubie . SŁYSZAŁEM a tiger18lol odrazu powiedział słucha bibka. nie no dzieci neo! dzieci neo przeciw dzieciom neo! ja kiedyś po raz pierwszy zobaczyłem dziecko neo na śmietnikach krzyczące lubie placki! a jak chciałem mu przywalić to powiedział: nie boje się ciebie mam mocnego tate! a ja: A SAM TO SIĘ KU*WA NIE UMIESZ BRONIĆ I WALCZYĆ?! okej okej złapałem inny temat....brrr. po prostu tiger18lol to przykład takiego dziecka neo..
avatar wombat
wombat 25.04.2011, godz. 12.24 odpowiedz
+2
77 K.O's w survivalu kto pobije?^^
podajcie screena jak pobijecie
avatar miloki105
miloki105 25.04.2011, godz. 09.11 odpowiedz
+6
przepraszam ze to mówie ale się wkurzyłem tiger18lol cioto ze śmietnika sam jesteś psycholem ja lubie biebera i każdy ma swoje zdanie to nie znaczy że jak ty nie lubisz biebera to każdy nie lubi powtarzam to jest wolność słowa i tiger18lol weź idz se zwalić konia przy teletubisach
avatar armurking
armurking 24.04.2011, godz. 18.08 odpowiedz
+1
najlepszy jest madnes on szybko atakuje!
avatar chaker889
chaker889 24.04.2011, godz. 17.56 odpowiedz
0
siema dlugo mnie nie bylo oglądnijcie se na youtubie zabic biebera a co do niego to jestem w antyklubie
avatar armurking
armurking 24.04.2011, godz. 15.17 odpowiedz
0
zajefajna gra !
Gracze online (3):
Polecamy: