reklama
Giercownia - Gry Online

Chaos Faction 2

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 134 211
Rozmiar gry: 12,34 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 155
Ocena: 4,48
Łącznie głosów: 1576

Gra dodana przez:

HICIOR! Długo oczekiwany dalszy ciąg Chaos Faction! Nowe tryby rozgrywki, 15 nowych poziomów z nowymi broniami, charakterami, ruchami... i jeszcze więcej eksplozji niż moŻesz sobie wyobrazić. Do tego dochodzi edytor leveli co jeszcze bardziej urozmaica rozgrywkę.
Twoim zadaniem jest pokonać jak najwięcej przeciwników jednocześnie odblokowując ukryte postacie.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - atak 1
X - atak 2
Shift - atak bronią
D - rzuć broń
P - pauza

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.217.*

Komentarze (3 108)

avatar jaszczur1600
jaszczur1600 02.06.2011, godz. 18.44 odpowiedz
-2
jak czytałem wasza kłótnię to się spytałem.Megahit w teatrze giercowni?
avatar awesome32
awesome32 02.06.2011, godz. 18.31 odpowiedz
-1
Głupie dzieci myślące ,że są pępkami świata... Jak już ktoś uwagę zwróci już afera nie? Ale powiem jedno... Po co wyzywać że nie stać kogoś na lody? Moźe stać, a może być bogatą osobą to nie ma znaczenia.. Po prostu zniżacie się z poziomu poważnych ludzi.. Po co wyzywać od noobów Nie umiecie prostrzego rozwiązania niż pitolenie 45523 razy "noob" Panowie i panie... Takie teksty to na podwórku walcie a nie na porządnej stronie. Nic nie da takie wyzywanie . Pogodzenie nic nie da bo pan szanowny wkrzysionator zacznię się wymądrzać przepięknymi tekstami o starych.
avatar awesome32
awesome32 02.06.2011, godz. 18.19 odpowiedz
-2
A weźcie się zamknijcie niech te nooby spamują...
avatar daria9898
daria9898 02.06.2011, godz. 16.34 odpowiedz
-1
pokemon nie wtrącaj się może zmienisz nick na inny? Mi twój przypomina postać z pokemonów takich jak ty
avatar daria9898
daria9898 02.06.2011, godz. 16.27 odpowiedz
-1
Krzyśka nawet nie stać na lody (lody np z biedronki itp.)
avatar daria9898
daria9898 02.06.2011, godz. 16.21 odpowiedz
-2
Dzięki
Krzysiek na pewno mieszka blisko Świnoujścia
avatar nati0000007
nati0000007 02.06.2011, godz. 16.17 odpowiedz
-1
No Daria... Nie zaprzeczam
avatar daria9898
daria9898 02.06.2011, godz. 16.13 odpowiedz
-2
Facet to świnia
A Rafał nie jest świnią.
Choć krzysiek się stara!
Przez całe życie krzysiek to świnia!
avatar daria9898
daria9898 02.06.2011, godz. 16.07 odpowiedz
-2
krzysio dastanie karę. Widać że on ma na imię krzysiek
Gracze online (1):
Polecamy: