reklama
Giercownia - Gry Online

Chaos Faction 2

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 134 292
Rozmiar gry: 12,34 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 155
Ocena: 4,48
Łącznie głosów: 1576

Gra dodana przez:

HICIOR! Długo oczekiwany dalszy ciąg Chaos Faction! Nowe tryby rozgrywki, 15 nowych poziomów z nowymi broniami, charakterami, ruchami... i jeszcze więcej eksplozji niż moŻesz sobie wyobrazić. Do tego dochodzi edytor leveli co jeszcze bardziej urozmaica rozgrywkę.
Twoim zadaniem jest pokonać jak najwięcej przeciwników jednocześnie odblokowując ukryte postacie.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - atak 1
X - atak 2
Shift - atak bronią
D - rzuć broń
P - pauza

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (3 108)

avatar fajnybobo123
fajnybobo123 26.03.2011, godz. 16.31 odpowiedz
-1
Co to jest ten przepychacz ?
avatar julian123
julian123 26.03.2011, godz. 15.08 odpowiedz
-2
50,15,29,50,50,50,50
avatar pa100lat
pa100lat 26.03.2011, godz. 14.42 odpowiedz
+1
zaje...ta daje 5/5 i do ulu
avatar xplay
xplay 26.03.2011, godz. 14.10 odpowiedz
+4
Do jakub12000:
Take the plunge- musisz przetrzymać przepychacz prez 15 sek. Najlepiej to robić na mapie Mansiom Melee i przechodzić cały czas przez drzwi to nie będą mogli cię złapać
Pacifist- przejść misję w kampanii bez zabicia nikogo (polecam misję Lava Palaver)
Zero gravity- musisz wylecieć poza planszę i wrócić na nia (przytrzymać z i x). Nie zawsze się udaje
Architect- stworzyć mapę w edytorze i zagrać na niej
Lift off- wystrzelić kogoś w kosmos (trzeba do tego użyć Rage Mode i Damage x5 w opcjach gry

Mam nadzieję że pomogłem
avatar chaker889
chaker889 26.03.2011, godz. 11.43 odpowiedz
0
wkrzeysionator ja nie wiem ale jak masz gg to pisz na 9951188
avatar chaker889
chaker889 26.03.2011, godz. 11.40 odpowiedz
0
jubileusz 40 raz przeszedlem tą gre i nie wiem dlaczego ciągle mi sie podoba
avatar jakub12000
jakub12000 26.03.2011, godz. 08.59 odpowiedz
+2
nie ja gra 5/5 i do ulu pomożecie z misjami :Lift OFF, Take the plunge,pacifist,zero gravity,architect wyjaśnijcie w komentarzach
avatar falsze
falsze 25.03.2011, godz. 18.28 odpowiedz
+1
dla mnie najlepsza jest lokacia z profesorem nawey ich nie dotykam
avatar chaker889
chaker889 25.03.2011, godz. 15.02 odpowiedz
+1
wkrzsionator1 popieram cie
avatar falsze
falsze 25.03.2011, godz. 12.50 odpowiedz
0
przeszedłem całą
Gracze online (1):
Polecamy: