reklama
Giercownia - Gry Online

Bleach vs Naruto v 0.9

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 785 501
Rozmiar gry: 4,57 MB
Użytkowników lubiących grę: 413
Ocena: 4,04
Łącznie głosów: 564

Gra dodana przez:

Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
S - obrona
J - atak
K - skok
L - sprint
U - atak z dystansu
I - mocny atak z dystansu
O - wezwanie pomocnika

Gracz 2:
Strzałki w Lewo/Prawo - poruszanie się
Strzałka w Dół - obrona
1 - atak
2 - skok
3 - sprint
4 - atak z dystansu
5 - mocny atak z dystansu
6 - wezwanie pomocnika

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (2 676)

avatar heros111
heros111 10.11.2009, godz. 15.20 odpowiedz
0
znalazłem gre naruto ntsd 2.4 super i umiem zrobić 4 ogony kuyubim
avatar heros111
heros111 10.11.2009, godz. 15.10 odpowiedz
0
głupjo jiraja dał deda przez przywudce akatsuki
avatar heros111
heros111 10.11.2009, godz. 11.46 odpowiedz
0
no i racja że sasuke z 1 seri jest do d u p y ale ktoś postarał sie z tym zdjęciem akatsuki sasuke naruto i sakury.xD
avatar heros111
heros111 10.11.2009, godz. 11.36 odpowiedz
0
moje ulubione postaci z bleach to hoolow ichigo,ichigo,zarkiego,ikkaku i jego bankaiaxD,i Hitsuguye i nieznosze Aizena bo zdradził i bayuke tak samo bo terz zdradził.
avatar wiolecinka
wiolecinka 09.11.2009, godz. 20.02 odpowiedz
0
a oglądacie Dragon bala, Stalowego Achemika albo inne anime?
avatar wiolecinka
wiolecinka 09.11.2009, godz. 16.40 odpowiedz
0
z bleacha lubię Ichigo, Renji'ego, Hitsuguya, Senną, Byakuye, Matsumoto, Gina, Hinamori, Aizena, Inoue, Yourichi, Urachare, itd. tak właściwie to prawie wszystkich
avatar widlarzb1
widlarzb1 08.11.2009, godz. 14.27 odpowiedz
0
możę ktos powiedziec co znaczy RPG prosze
avatar widlarzb1
widlarzb1 08.11.2009, godz. 13.01 odpowiedz
0
no hinata jest fajna
avatar wiolecinka
wiolecinka 08.11.2009, godz. 11.33 odpowiedz
0
moimi ulubionymi postaciami jest oczywiście Anko, Naruto, Hinata, Shikamaru, Jiraja, trochę Sakura, Ino, Tenten i Akatsukowie
avatar widlarzb1
widlarzb1 08.11.2009, godz. 09.05 odpowiedz
0
zgadzam się w 100%
Gracze online (2):
Polecamy: