reklama
Giercownia - Gry Online

Bleach vs Naruto v 0.9

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 785 492
Rozmiar gry: 4,57 MB
Użytkowników lubiących grę: 413
Ocena: 4,04
Łącznie głosów: 564

Gra dodana przez:

Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
S - obrona
J - atak
K - skok
L - sprint
U - atak z dystansu
I - mocny atak z dystansu
O - wezwanie pomocnika

Gracz 2:
Strzałki w Lewo/Prawo - poruszanie się
Strzałka w Dół - obrona
1 - atak
2 - skok
3 - sprint
4 - atak z dystansu
5 - mocny atak z dystansu
6 - wezwanie pomocnika

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (2 676)

avatar heros111
heros111 16.11.2009, godz. 13.15 odpowiedz
0
widlarzb chodziło mi o to że tu zwykle wchodzą 4 osoby na te gre.
avatar heros111
heros111 16.11.2009, godz. 08.24 odpowiedz
0
ej wiem to wstyd ale ja nie wiem jak się zbiera punkty.
avatar wiolecinka
wiolecinka 15.11.2009, godz. 18.27 odpowiedz
0
mi to nie przeszkadza, ja też się chwalę, tylko tym że umiem rysować, a ja mam 49 punktów, to bardzo mało, ale tak szczerze to mam gdzieś ile mam punktów, bo nie po to gram by mieć kilka cyferek na profilu, gram dla rozrywki, a gadam w komentarzach bo to lubię
avatar widlarzb1
widlarzb1 15.11.2009, godz. 15.00 odpowiedz
0
ile macie punktów bo ja 110 mo ja koleżanka ma 200 coś i chce jej dorównać(jakby co nie myślcie że ja chwalipięta jestem a jeśli tak uważacie to napiszcie ja się zmienie)
avatar obirobi
obirobi 15.11.2009, godz. 13.54 odpowiedz
0
sakura124 jak wiesz to Cassa to siostra Jirou a i wiesz dlaczego dlatego bo Cassa ich zdradziła
avatar widlarzb1
widlarzb1 15.11.2009, godz. 13.31 odpowiedz
0
sorry ja jestem tyle żę sobie przerwe od grania zrobiłam ja oglądam pokemony(jeśli to wugule aime ale chyba tak
avatar wiolecinka
wiolecinka 15.11.2009, godz. 12.52 odpowiedz
0
o ludzie... nie dziwi mnie to że nikogo nie ma, sama ze sobą nie mogę wytrzymac
avatar wiolecinka
wiolecinka 15.11.2009, godz. 12.25 odpowiedz
0
gdzie was wszystkich znowu wcieło? powiedziałam coś nie tak czy co?
avatar wiolecinka
wiolecinka 15.11.2009, godz. 11.26 odpowiedz
0
jakie anime oglądacie oprócz Naruto i bleach? (jak coś to pytam z ciekawości)
avatar widlarzb1
widlarzb1 15.11.2009, godz. 11.24 odpowiedz
0
heros111 o co Ci chodzi bo ja nie rozumiem
Polecamy: