reklama
Giercownia - Gry Online

Bleach vs Naruto v 0.9

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 785 475
Rozmiar gry: 4,57 MB
Użytkowników lubiących grę: 413
Ocena: 4,04
Łącznie głosów: 564

Gra dodana przez:

Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
S - obrona
J - atak
K - skok
L - sprint
U - atak z dystansu
I - mocny atak z dystansu
O - wezwanie pomocnika

Gracz 2:
Strzałki w Lewo/Prawo - poruszanie się
Strzałka w Dół - obrona
1 - atak
2 - skok
3 - sprint
4 - atak z dystansu
5 - mocny atak z dystansu
6 - wezwanie pomocnika

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (2 676)

avatar widlarzb1
widlarzb1 22.11.2009, godz. 17.23 odpowiedz
0
siema co uwas ja już 2 tygodnie czekam na grę ale wiecie co ja ja próbowałam dodawać to było żę ktoś juz zasugerował i czeka na odpoweidź więc administrator ma bardzo dużo tych gier i trzeba cierpliwie poczekac
avatar mentrial
mentrial 22.11.2009, godz. 16.02 odpowiedz
0
5/5 i do ulu sa jakies tranfy w kolesia z lodu?
avatar wiolecinka
wiolecinka 22.11.2009, godz. 15.29 odpowiedz
0
albo mi się zdaje, ale większość ma te samo pytanie
avatar obirobi
obirobi 22.11.2009, godz. 13.10 odpowiedz
0
kto wie kiedy gra przyjdzie ja jusz czekam miesiąc
avatar wiolecinka
wiolecinka 22.11.2009, godz. 11.42 odpowiedz
0
mam takie same pytanie, czekam 3 tygodnie
avatar ichigooo
ichigooo 22.11.2009, godz. 07.24 odpowiedz
0
Dzięki A ile się czeka na odebranie gry
avatar heros111
heros111 21.11.2009, godz. 21.03 odpowiedz
0
ehhh dół J,U,I góra J,U,I J+K razem i bankai
avatar ichigooo
ichigooo 21.11.2009, godz. 20.43 odpowiedz
0
Jakie są triki do Ichigo bo znam tylko 2
avatar wiolecinka
wiolecinka 21.11.2009, godz. 19.26 odpowiedz
0
ja też się nie obraziłam, tylko ściągałam sobie piosenki o, a przy okazji, znacie jakieś fajne piosenki, najlepiej rockowe
avatar heros111
heros111 21.11.2009, godz. 18.52 odpowiedz
0
no co ty nikt sie nie obraził
Gracze online (2):
Polecamy: