reklama
Giercownia - Gry Online

Bleach vs Naruto v 0.9

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 785 460
Rozmiar gry: 4,57 MB
Użytkowników lubiących grę: 413
Ocena: 4,04
Łącznie głosów: 564

Gra dodana przez:

Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
S - obrona
J - atak
K - skok
L - sprint
U - atak z dystansu
I - mocny atak z dystansu
O - wezwanie pomocnika

Gracz 2:
Strzałki w Lewo/Prawo - poruszanie się
Strzałka w Dół - obrona
1 - atak
2 - skok
3 - sprint
4 - atak z dystansu
5 - mocny atak z dystansu
6 - wezwanie pomocnika

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.217.*

Komentarze (2 676)

avatar widlarzb1
widlarzb1 05.12.2009, godz. 06.18 odpowiedz
0
siema co tam
avatar heros111
heros111 04.12.2009, godz. 21.00 odpowiedz
0
konto robisz i lvl robisz
avatar widlarzb1
widlarzb1 04.12.2009, godz. 18.37 odpowiedz
0
a wógule co na tej stronie się robi
avatar wiolecinka
wiolecinka 04.12.2009, godz. 18.37 odpowiedz
0
a co to shinobiwar?
avatar wiolecinka
wiolecinka 04.12.2009, godz. 18.14 odpowiedz
0
właściwie to widlarzb jak widzę to wcale nie masz avatara, o i zmieniłam trochę swój profil, tylko nie wiem gdzie jeszcze można znaleźć ładne gify z anko
avatar heros111
heros111 04.12.2009, godz. 18.04 odpowiedz
0
ej pograjcie w gre na stronie shinobiwar com
avatar widlarzb1
widlarzb1 04.12.2009, godz. 17.51 odpowiedz
0
chyba mi się avatar psuje
avatar widlarzb1
widlarzb1 04.12.2009, godz. 17.40 odpowiedz
0
o boże się siema wiolecinka w ten weekend przyjechał do mnie brat cioteczny i nocował na niedziele ([rzypominam ze o rok starszy odnie go jest mój brat rodzony) to jak razem zaczeli mnie wkurzać to nie miałam kiedy wejśc
avatar wiolecinka
wiolecinka 04.12.2009, godz. 17.30 odpowiedz
0
cześć widlarzb1, co tak długo sorki sakurci, ale jeśli chesz tu z nami gadać to przynajmniej nas nie obrażaj, to nie eleganckie....
avatar widlarzb1
widlarzb1 04.12.2009, godz. 17.23 odpowiedz
0
wieszcze ja nie będę się z niżać do twojego poziomu ale ja się nie lubie kłucić a jakby co to sorry czasami przesadzam mam dzisiaj jaki taki dzień kiepski to mnie poniosło Zgoda
Gracze online (2):
Polecamy: