reklama
Giercownia - Gry Online

Bleach vs Naruto v 0.9

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 785 454
Rozmiar gry: 4,57 MB
Użytkowników lubiących grę: 413
Ocena: 4,04
Łącznie głosów: 564

Gra dodana przez:

Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
S - obrona
J - atak
K - skok
L - sprint
U - atak z dystansu
I - mocny atak z dystansu
O - wezwanie pomocnika

Gracz 2:
Strzałki w Lewo/Prawo - poruszanie się
Strzałka w Dół - obrona
1 - atak
2 - skok
3 - sprint
4 - atak z dystansu
5 - mocny atak z dystansu
6 - wezwanie pomocnika

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.217.*

Komentarze (2 676)

avatar sakurci
sakurci 06.12.2009, godz. 14.13 odpowiedz
0
Ej,a gdzie czytałaś? tą mange?
avatar widlarzb1
widlarzb1 06.12.2009, godz. 12.33 odpowiedz
0
kurde sasuke pokonał itachiego a iayhci użył sasuno czy susano już nie wiem ale był ekstra ja czytałam w madze że sakura ma zabić sasuke ej to kto chce byc moim znaiomym na nk
avatar sakurci
sakurci 06.12.2009, godz. 11.42 odpowiedz
0
A o czym był odcinek 138
avatar widlarzb1
widlarzb1 06.12.2009, godz. 10.21 odpowiedz
0
no odcinek 138 super ale jaki saske kurde przestraszony nie no super ale sasuke przyznam ma mocne jutsu
avatar widlarzb1
widlarzb1 06.12.2009, godz. 09.39 odpowiedz
0
ej ja mam pytanko jak się banuje oczywiście nie mam zamiaru nikogo banowac ale na wszeklki wypadek wole weidzieć
avatar widlarzb1
widlarzb1 06.12.2009, godz. 09.06 odpowiedz
0
jak ktos ma naszą klasę to ja w profilu pisze swoje imię bo nazwisko to oczywiście Widlarz a B to pierwsza litera mojego imienia oczywiście jesli nie chcecie to niemusicie
avatar sakurci
sakurci 06.12.2009, godz. 08.17 odpowiedz
0
A ja powiem co wiem o Naruto i o wszystkich z Naruto.OK zaczynam, wiem że Tsunade to babcia Sakury a Deidara to ojciec Sakury...Co mam jeszcze powiedzieć?
avatar wiolecinka
wiolecinka 06.12.2009, godz. 07.13 odpowiedz
0
ja nie wiem, może o ulubionych odcinkach, z Naruto mi się podoba ten gdzie Anko, Naruto, Ino i Shino wybierają się na byłą wyspę Orochimaru, a z Bleacha to bitwa Ichigo z Baykuyą, no i ten gdzie Urahara daje Ichigo zegarek przez który Ichigo jest w takiej fajnej zbroi
avatar sakurci
sakurci 05.12.2009, godz. 20.37 odpowiedz
0
Ja mam nk...Ej a oczym gadamy?
avatar heros111
heros111 05.12.2009, godz. 19.59 odpowiedz
0
ale emocje itachi idzie zabrać oczy sasuke i nagle daje deda przy jego twarzy
Gracze online (3):
Polecamy: