reklama
Giercownia - Gry Online

Bleach vs Naruto v 0.9

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 785 443
Rozmiar gry: 4,57 MB
Użytkowników lubiących grę: 413
Ocena: 4,04
Łącznie głosów: 564

Gra dodana przez:

Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
S - obrona
J - atak
K - skok
L - sprint
U - atak z dystansu
I - mocny atak z dystansu
O - wezwanie pomocnika

Gracz 2:
Strzałki w Lewo/Prawo - poruszanie się
Strzałka w Dół - obrona
1 - atak
2 - skok
3 - sprint
4 - atak z dystansu
5 - mocny atak z dystansu
6 - wezwanie pomocnika

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.217.*

Komentarze (2 676)

avatar sakurci
sakurci 07.12.2009, godz. 17.49 odpowiedz
0
Name:Emilka Popieluch
avatar wiolecinka
wiolecinka 07.12.2009, godz. 17.35 odpowiedz
0
już wstawiam, wiesz, nawet jesteś ładna, pewnie chłopcy za tobą latają
avatar widlarzb1
widlarzb1 07.12.2009, godz. 16.18 odpowiedz
0
już cię zaprosiłam tylko mnie zaakceptuj żeby zmienić zdję cie trzeba wejśc dodaj zdjęcie i potem szukasz w kompie swojego zdjecia i tam poszukasz ustaw jako zdjęcie głowne coś takiego wstaw swoje zdjęcie chce cie zobaczyc bo ty mnie już widziałaś
avatar heros111
heros111 07.12.2009, godz. 16.14 odpowiedz
0
ej mam pomysła wypiszcie nazwy swojich ulubionych jutsu moje to duble chidori,kiri ostrze błyskawicy,duble rasyngan,oddoma rasyngan,Amaterasu i tyle.
avatar widlarzb1
widlarzb1 07.12.2009, godz. 16.06 odpowiedz
0
da się ho zmienić
avatar wiolecinka
wiolecinka 07.12.2009, godz. 14.57 odpowiedz
0
nazwisko mogę wpisać tutaj, przecież nikt mnie nie powiesi no nie, najgorzej jest że zarejestrowałam sie wczoraj, a pierwszy dodany obrazek jest jako awatar główny profilu, da się go zmienić?
avatar widlarzb1
widlarzb1 07.12.2009, godz. 14.44 odpowiedz
0
wiolecinka powiedz swoje imie i nazwisko napisz na moje gg to cię znajde na nk moje gg 9949167
avatar widlarzb1
widlarzb1 07.12.2009, godz. 14.36 odpowiedz
0
sakurci ty podaj swoje imie i nazwisko i jak mówiłam wyszukiwarce szukajcie beata widlarz i ja tam jestem w niebieskiem bluzc
avatar heros111
heros111 07.12.2009, godz. 13.52 odpowiedz
0
sasuke jast dla mnie naj lepszy i tyle ale kiedy zdobędzie mangekio sharingan ale kiri to naj lepsza tehnika lepsza od rasyngan shurikena
avatar sakurci
sakurci 07.12.2009, godz. 09.05 odpowiedz
0
Nie moge was znaleść
Gracze online (1):
Polecamy: